eReport.sk
Má sa dobre?
Exminister vnútra Roman Mikulec, foto:fb/r.m.

Pol miliónová nehnuteľnosť pre Mikulca v Zázrivej? Miestni o tom hovoria jasne! Kde na to zobral?

Má sa dobre! Možno raz zistíme aj to, ako to bolo s nákupom vrtuľníka, ktorý odklepol „slušný človek“ Roman Mikulec v deň pádu vlády. Každopádne, zdá sa, že bývalý minister netrie biedu. Šokujúce informácie prináša Samuel Migaľ.  

Mikulec, Delej a Zázrivá

Bývalý moderátor, dnes kandidát strany Hlas, Samuel Migaľ, prináša šokujúce video. Ukazuje na ňom dve luxusné nehnuteľnosti, zruby v Zázrivej. Miestni dosvedčujú, že tam opakovane videli Mikulca aj s „gorilami“. Oba zruby patria oficiálne Branislavovi Delejovi, bývalému riaditeľovi Nemocnice Sv. Michala v Bratislave, ktorá spadá práve pod ministerstvo vnútra. Delej bol človek dosadený priamo Romanom Mikulcom.

Hovorí sa, že jedna z luxusných nehnuteľností, ktorá môže mať na realitnom trhu hodnotu až pol milióna Eur, patrí práve Mikulcovi. Neznámy človek doslova vo videu obviňuje bývalého ministra, že na kúpu pozemkov a stavbu nehnuteľností sa použila provízia zo škandalózneho nákupu vrtuľníka.

Škandálov bolo veľa

Migaľ pripomína, že škandálov mal Mikulec za svojho ministerského pôsobenia viac než dosť. Niektoré sa dokonca priamo týkali Nemocnice Sv. Michala. Napríklad ten, keď v čase najprísnejších covidových opatrení, navštevovali ako na bežiacom páse Kollára v nemocnici Matovič, Remišová aj Sulík. V čase, kedy sa bežní ľudia nemohli ísť ani rozlúčiť s umierajúcimi blízkymi na smrteľnom lôžku.  Kollára navštevovali aj jeho priateľky. Personál, ktorý sa na praktiky sťažoval, prepustili. Všetko prikrýval práve Mikulec.

Tender na strážnu službu na desaťtisíce eur vyhrala strážna služba spájaná s bratom Mikulca. V spomínanej nemocnici sa kompletne rozpadlo kardio-oddelenie. Mnohí zamestnanci odišli pre to, že nesúhlasili s praktikami pod Mikulcovym a Delejovym vedením. Delej za veľmi podozrivých okolností prenajal cudzím firmám priestory lekárne a laboratória.

Migaľ prináša vo videu aj ďalšie šokujúce informácie. Každopádne, Delej má za svojho riadenia nemocnice na krku niekoľko škandálov a po celú dobu mal nad ním ochrannú ruku práve Mikulec. „Prečo?“ pýta sa Migaľ. „Odpovede by sa mohli nájsť práve na zázrivských lazoch,“ ukončuje video.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pol miliónová nehnuteľnosť pre Mikulca v Zázrivej? Miestni o tom hovoria jasne! Kde na to zobral?

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php