eReport.sk
Kto stojí za klanom Šimečkovcov?
Prezidentka z PS Zuzana Čaputová a predseda PS Michal Šimečka. Zdroj: tasr- Jaroslav Novák

Farkašovský o Progresívnom Slovensku: Falošní liberáli i demokrati, ktorí nevedia tolerovať iný názor!

Liberálna totalita. Dlhoročný novinár, poslanec za SNS a odborník na komunikáciu Karol Farkašovský, sa na sociálnej sieti vyjadril k strane Progresívne Slovensko. Z ktorej pochádza aj naša pani prezidentka. Má ísť o progresívnu a liberálnu stranu, ktorá si nič nectí viac, ako zásady právneho štátu a princípy demokracie. Nepatrným problémom je, že napríklad Zuzana Čaputová, naša „najväčšia ochrankyňa demokracie,“ je za „demokratickú“ cenzúru, vypínanie webov, ktoré majú opačné náízory ako ona a mainstream. rovnakú „demokraciu“ vyznávajú aj v jej hnutí.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Takto sa prezident chovať nemá
  2. Výchovná, dobre mierená!
  3. Exminister financií Ladislav Kamenický (Smer - SSD).

SaS mení hru

Karol Farkašovský sa na úvod pozrel na našich „prvých “ liberálov- stranu Rucharda Sulíka Slobodu a solidaritu. O ktorej je známe, že čo sa týka tej solidarity, ide skôr o solidaritu s podnikateľmi a firmami. Ako s bežnými ľuďmi.

„Liberálni politickí maséri najskôr s veľkým hrmotom „menili hru“. Potom si dokonca zmenili aj meno. Ale pamäť národa nezmenia. Saskári sa zrejme hanbia za svoju minulosť a dva a pol ročné poslušné pritakávanie v najlepšej vláde všetkých čias,“ konštatuje.

A tvári sa, že je nová strana

„Aj sa veru majú za čo hanbiť. A poriadne. Zase sľubujú a zase majú odborníkov na všetko od energetiky až po vypitie baru. V prvom rade sú však plne zodpovední za všetky vládne kotrmelce, parlamentné harakiri, materiálnu i duchovnú devastáciu akú ešte Slovensko nezažilo. V porovnaní s ňou ešte aj ničivá tatranská smršť v roku 2004 bola iba letným vánkom. A Slovensko si to bude veľmi, veľmi dlho pamätať,“ zhodnotil odborník.

A nedá sa iné, len mu dať za pravdu. Od odvolania odvolanej vlády „demokrata“ Hegera, sledujeme zo strany politikov Matovičovej a Hegerovej vlády, také „miznutie,“ za ktoré by sa nemusel haniť ani iluzionista Copperfield.

Nik nemôže za Vlčana, kauzy, korupciu, Rázsochy, nemocnicu v Martine(teda ten základný kameň,) stav nášho zdravotníctva i financií. Ani za nepomoc pri inflácii. Ak teda nerátame Vlčanovu kartelovú dohodu. Tri roky za to mohol Fico. Teraz sa už radšej tvária, že sa to nikdy nestalo.

Liberálna totalita

„Druhá skupina liberálov – so vznešeným názvom „progresívci“ je už médiami prezentovaná ako parlamentná strana. Má až jedného poslanca, ktorý prezieravo ubzikol od „za ľudí“ a zaparkoval v lepšej politickej partii. A veselo vymetá jednu televíznu diskusiu po druhej. Parlamentný solitér s vervou prezentuje „tie pravé“ transatlantické hodnoty. Pri tom zanietení však zabúda na tradičné hodnoty a národné záujmy Slovenska,“ reagoval Farkašovský na našich „druhých“ liberálov.

A vo zvyšku vyjadrenia rozmenil praktiky a hodnoty strany Progresívne Slovensko „na drobné“:

„Progresívny podpredseda Európskeho parlamentu z plagátov sľubuje „dôstojnú budúcnosť pre všetkých“. Vari aj pre občanov, ktorí vyznávajú tradičné konzervatívne hodnoty ? A práve tu sa odkrýva pokrytectvo a faloš liberálov. Popierajú totiž základný pilier liberalizmu – toleranciu.

Netolerujú iný ako „oficiálny“ názor. Popierajú slobodu prejavu. Ak má niekto iný názor, okamžite hovoria o dezinformáciách, cudzej propagande a dehonestujú ľudí s inými názormi na konšpirátorov.“

Ono totiž o niečom hovoriť a k niečomu sa hlásiť, je jedna vec. Tou druhou sú činy.

A „demokracia“

Nuž, len s požehnaním našej „demokratky“ z prezidentského paláca, mohla vzniknúť „bruselská cesta.“ Z ktorej sme sa dozvedeli, že našu „zraniteľnú demokraciu,“ neohrozuje už len ruská propaganda, ale aj Viktor Orbán. A „najväčšia hybridná hrozba SR- opozícia.“

Takto predsa v liberálnej demokracii ďalej ísť nemôže. Treba vypínať. Cenzurovať. Treba všetkých, ktorí majú iný názor označiť za hrozbu. Možno bude aj ďalšia cena. Za boj. S vlastnými občanmi. A proti nim.

Zdroj: FB K.Farkašovský


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Farkašovský o Progresívnom Slovensku: Falošní liberáli i demokrati, ktorí nevedia tolerovať iný názor!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php