eReport.sk
Peter Kotlár, poslanec Národnej rady SR za SNS. Zdroj TASR

Peter Kotlár natvrdo: Kto bude voliť Korčoka, miesi bahno s krvou, kto nepôjde voliť, pľuje vlastným deťom do tváre

Do prezidentských volieb chýbajú už iba tri dni a obaja kandidáti, Peter Pellegrini aj Ivan Korčok, robia posledné kroky na to, aby na svoju stranu pritiahli čo najviac voličov. Kto z nich sa po sobote stane novým slovenským prezidentom rozhodnú ľudia, možné ale je, že obaja dovtedy ešte nejaké nateraz dobre ukryté tromfy vytiahnu.

Na stole sú však položené iba karty VOJNA a MIER

Predvolebné šachy, alebo ak chcete mariáš, sa rozhodne nebudú hrať v rukavičkách. Zatiaľ síce vzájomné ataky našťastie nedosahujú úrovne Igora Matoviča, zato Ivan Korčok sa o jemné podpásovky pokúša už dlhší čas. Ak sa zvykne hovoriť, že topiaci sa aj stebla či slamky chytá, tak Ivan Korčok, ktorý síce prvé kolo zázračne vyhral, je toho jasným dôkazom. Nad predvolebnými ťahmi oboch finalistov sa v tlačovej správe zmýšľa aj poslanec Národnej rady za SNS Peter Kotlár, ktorý je tiež splnomocnencom vlády pre preverenie procesu riadenia a manažovania zdrojov počas pandémie COVID-19.

Hoci veci idú v súčasnosti veľmi veľmi ťažko a pomaly, za vlády Korčoka by nešli vôbec alebo opačným smerom.

Peter Kotlár, poslanec Národne rady SR za SNS

„Ak položíte na stôl všetky karty, s ktorými sa dnes hrá (iné nemáme), tak musím to charakterizovať takto: Pellegrini hrá s tými, čo sú k dispozícii a Korčok buď blafuje alebo hľadá karty, ktoré nie sú v „kope“. Na stole sú však položené tieto najvyššie karty: VOJNA a MIER,“ píše hneď v úvode Kotlár a dodáva, že hoci je poverený prešetrením COVIDovej doby, jeho karty nateraz nie sú tak podstatné ako esá vojny a mieru. „Ja chcem využiť „možnosť voľby“, a potom sa venovať svojej práci. Hoci veci idú v súčasnosti veľmi veľmi ťažko a pomaly, za vlády Korčoka by nešli vôbec alebo opačným smerom,“ konštatuje stroho Kotlár.

Korčoka kontrolujú tí, ktorí tu ani „nežijú a nebývajú“

Pellegrini podľa Kotlára musí zabezpečiť mier, suverenitu a rovnováhu! „On nemá moc na výber. Mohli by sme povedať, že bude kontrolovaný aj z vnútra koalície. To je dostatočná útecha, brzda a kontrola. Nikto z nás nie je naivný, predpokladá istú mieru nadobudnutej sebaistoty, ak bude mať jednu nohu v Národnej rade a druhú v prezidentskom kresle. Ale sú len dve voľby. Nebudem nateraz strácať životnú energiu rozvažovaním, kto by bol lepší tretí kandidát,“ zamýšľa sa Kotlár a priznáva, že v prvom kole volil Harabina, teraz však bude voliť Pellegriniho. Nie pre jeho jamky, ale preto, že on sám má v rukách len tieto dve karty – Vojnu a Mier.

Pellegriniho kontrolujú vlastní, + Smer, + SNS, + Slovenská republika. Korčoka kontrolujú tí, ktorí tu ani „nežijú a nebývajú“!

Peter Kotlár, poslanec Národne rady SR za SNS

„Iné karty nie sú nateraz podstatné. Kto bude voliť Korčoka, miesi bahno s krvou. Nebude vyšetrený COVID, schváli sa Pandemická zmluva, nebude rovnováha, nebude pokoj. Pokoj nebude ani tak, ale aspoň bude nádej na lepší život,“ prízvukuje Koltár a dodáva, že celý Svet pozerá na nás a je veľmi zvedavý, ako to u nás dopadne, (už dosť bol zaskočený výsledkami parlamentných volieb), lebo my sme šanca aj pre nich.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. poslanec Národnej rady SR Peter Kotlár (SNS)

„Buďme nekompromisne pragmatickí, práve pre ďalšie možnosti v budúcich rozhodnutiach, ktoré už ale budú riešiť naše deti! Kto nepôjde voliť a môže, je lenivý, nevedomý, nezodpovedný a pľuje vlastným deťom do tváre. A s úsmevom egoistu im pravdepodobne pripravuje pušku, ktorú im dá s „láskou“ do rúk,“ poznamenáva záverom Peter Kotlár, ktorý ešte dodáva: „Pellegriniho kontrolujú vlastní, + Smer, + SNS, + Slovenská republika. Korčoka kontrolujú tí, ktorí tu ani „nežijú a nebývajú“!“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Peter Kotlár natvrdo: Kto bude voliť Korčoka, miesi bahno s krvou, kto nepôjde voliť, pľuje vlastným deťom do tváre

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre