eReport.sk
Ján Slota a Pavol Slota, foto:fb/p.s.

Slotovci vyzývajú Slovákov: Musíme zabrať, Korčok je americký a bruselský riťolez, poďte voliť Pellegriniho!

Slotovci, ktorí v prvom kole podporovali Harabina, vyzvali občanom Slovenska, aby so v čo najväčšom počte zúčastnili na sobotňajšom druhom kole prezidentských volieb a volili Pellegriniho.

Pavol Slota na sociálnej sieti zverejnil status a video, v ktorom spolu so svojim otcom, Jánom Slotom, vyzývajú občanov Slovenska, aby prišli v sobotu v druhom kole prezidentských volieb voliť Petra Pellegriniho a aby spoločne zabránili nástupu Ivana Korčoka.

Slovenky, Slováci, poďte voliť!

Pavol Slota v statuse píše:

„Slováci vpred! Slováci k voľbám!

Druhé kolo prezidentských volieb sa nám nezadržateľné blíži. A dúhoví súdruhovia z PS, zmätení svätuškári z KDH a (ne)odborníci zo Sas, (a)politickí aktivisti a pseudonovinári, komedianti a herečky, teda všetky protislovenské živly nahádzané v jednom vreci, robia všetko možné pre to, aby k nadchádzajúcim voľbám prišlo čo najmenej pronárodných voličov. Aby si tak do prezidentského paláca mohli opätovne dosadiť svojho žolíka, resp. šaša.

Im totiž vyhovuje nízka volebná účasť. Im vyhovuje, že pronárodný volič je apatický k voľbám a odmieta sa ich zúčastňovať, pretože ich považuje za zbytočné, resp. že aj tak sa nič nezmení.

Lenže tentokrát je situácia iná. Pretože ak zvíťazí zapredaný vlastizradca Ivan Korčok, tak sa ľahko môže stať, že v dnešnej Slovenskej republike si už nikdy viac prezidenta voliť nebudeme, ale bude nám vybratý nejaký ríšsky komisár z Bruselu alebo Washingtonu bez toho, aby sme to my mohli demokraticky a mierovo ovplyvniť.

Preto vás aj takýmto spôsobom s mojim otcom vyzývame, aby ste prišli voliť v čo najväčšom počte. A neboli ste ľahostajnými a ľahkovážnymi k našej štátotvornosti, našej národnej svojbytnosti, k osudu nás všetkých a našich detí. Pretože neprísť voliť v tomto prípade znamená – voliť Ivana Korčoka.

Aké sú možnosti

Slovenský národ, ako jediný štátotvorný subjekt Slovenskej republiky, uznaný celým svetom, stojí dnes pred tromi existenčnými možnosťami, tromi kartami svojho osudu, a to:

  1. Nevoliť – čím aj tak VOLÍME Ivana Korčoka!
  2. Ísť voliť PROTI Ivanovi Korčokovi – čím NEVOLÍME Ivana Korčoka!
  3. Ísť voliť ZA Petra Pellegriniho – čím NEVOLÍME Ivana Korčoka!

Verím v to, že sa všetci správne rozhodneme, že si plne uvedomujeme vážnosť situácie a v sobotu, aj napriek tomu či bude pekné alebo bláznivé aprílové počasie, si nájdeme chvíľu pre svoju vlasť, svoj domov a prídeme si vzájomne dopomôcť k zvoleniu prezidenta, ktorý nie je pre Slovensko nádejou alebo pokojom, ale je pre Slovensko tou poslednou a jedinou možnosťou. Zvoľme Petra Pellegriniho, Slováci vpred!“

Americký a bruselský riťolez

Ján Slota vo videu uviedol: „Slovenky, Slováci, obraciam sa na vás s prosbou, ale aj žiadosťou, aby ste sa v čo najhojnejšom počte zúčastnili druhého kola prezidentských volieb. Bude sa rozhodovať o všetkom. O tom, či národná politika zvíťazí nad politikou zla a zapredanosti. Pretože pán Korčok je človek, ktorý zradil slovenskú myšlienku, slovenský národ aj slovenskú štátnosť. Je to americký a bruselský riťolez. On nikdy nebude bojovať za Slovákov a za Slovensko. Preto vás prosím, príďte a hlasujte.“

„Pripájam sa k môjmu otcovi. Musíme zabrať a prísť v čo najväčšom počte do volebných miestností, aby Ivan Korčok nemohol presadiť zrušenie práva veta v EÚ a stratu poslednej časti našej suverenity. V prvom kole sme srdcom a rozumom podporovali Štefana Harabina. Všetci sme za jedno v tom, že v prezidentskom paláci nechceme vidieť Ivana Korčoka, mužskú verziu Zuzany Čaputovej,“ zakončil Pavol Slota.

Zdroj: Facebook – Pavol Slota


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slotovci vyzývajú Slovákov: Musíme zabrať, Korčok je americký a bruselský riťolez, poďte voliť Pellegriniho!

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre