eReport.sk
Juraj a neboli ste vo vláde?
Juraj Krúpa, poslanec Národnej rady SR za SaS. Zdroj: fb/jkrupa

Krúpa o smrti Duginovej dcéry: Chcela vyvraždiť ukrajinských podľudi, Zubatá si došla po ňu!


Pri výbuchu bomby nastraženej v aute prišla o život dcéra ruského ultranacionalistického ideológa Alexandra Dugina, ktorý má podľa viacerých médií silný vplyv na ruského prezidenta Vladimira Putina. Ako v nedeľu informoval britský denník The Guardian, k incidentu došlo v sobotu večer na predmestí Moskvy.

Krúpa: Chcela vyvraždiť ukrajinských „podľudi“, smrť si došla po ňu.

Na túto udalosť drsným odkazom reagoval i koaličný poslanec z liberálnej strany SaS Juraj Krúpa. Ten je známy svojimi výrokmi na sociálnej sieti, ktoré sú častokrát tak trocha „cez čiaru“. Tentoraz ostro popísal aj smrť dcéry prokremeľského ideológa: „Chcela vyvraždiť ukrajinských „podľudi“, smrť si došla po ňu. Dcéra ruského Gőebbelsa Alexandra Dugina zahynula pri atentáte,“ píše Krúpa.

Foto: Fb/jurajkrupa

Mŕtvu ženu vôbec nešetril

Slovenský politik prirovnal Daryu Duginovú k menám ako Hitler, Stalin či Pol Pot. K osobám, ktoré sa tragicky zapísali do ľudských dejín. „Bola známa ako surová ruská nacistka, ktorá pokladala Ukrajincov za podľudi a volala po ich vyvraždeni. Skôr ako sa naplnila táto jej túžba (ktorá sa nenaplní nikdy), si došla tetka Zubatá po ňu samotnú. Hovorí sa, že o mŕtvych iba dobre. Ale aj v tomto prísloví však existujú výnimky. Napríklad Hitler, Stalin, Pol Pot a teraz Darya,“ uviedol pomerne nevydaným spôsobom koaličný politik Juraj Krúpa na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vladimír Putin a Emmanuel Macron.
  2. víno, poháre, vinica, vinobranie
  3. Naď je najväčší konšpirátor
  4. Nie sme teroristi
  5. Zomrel známy slovenský umelec
  6. Výcvik za státisíce eur
  7. Nová legislatíva

Zomrela pri antentáte

Daria Duginová zahynula, keď automobil značky Toyota Land Cruiser, ktorý šoférovala, roztrhal silný výbuch. Incident sa odohral v sobotu okolo 21.30 h miestneho času a približne 20 kilometrov západne od hlavného mesta, v blízkosti obce Boľšije Viaziomy. Očití svedkovia uviedli, že trosky auta boli rozmetané po celej ceste. Auto po výbuchu zachvátili plamene a potom narazilo do plota. Podľa záchranných služieb v aute bola jedna osoba, ktorá zomrela na mieste. Andrej Krasnov, Duginovej priateľ a šéf hnutia Ruský horizont, tieto správy podľa agentúry TASS potvrdil. Dodal, že bomba mohla byť určená pre jej otca, Alexandra Dugina.

Bolo to otcovo vozidlo. Daria šoférovala iné auto, ale dnes si vzala jeho auto, zatiaľ čo Alexandr išiel inou cestou. Vrátil sa, bol na mieste tragédie. Rozumiem tomu tak, že cieľom bol Alexandr alebo pravdepodobne oni dvaja spoločne,“ povedal Krasnov. Zábery, ktoré už kolujú na sociálnych sieťach, zachytávajú muža podobného Duginovi na mieste činu a „v zúfalom stave“.

Zdroj: tasr/eReport

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krúpa o smrti Duginovej dcéry: Chcela vyvraždiť ukrajinských podľudi, Zubatá si došla po ňu!

Odoberať
Upozorniť na
71 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: