eReport.sk
Pavel Trávniček s manželkou Monikou, foto: profimedia

Kríza u Trávničkovcov – strávia spolu Vianoce?

Pavel Trávniček má za sebou rušný a nie veľmi príjemný rok. Na verejnosť sa dostali informácie o kríze v jeho manželstve, ktoré sa snažili utajiť. S prichádzajúcimi sviatkami sa však zrejme atmosféra v ich rodine upokojila.

Portál Expres.cz robil rozhovor s obľúbeným českým hercom, v ktorom sa ho pýtali aj na to, ako strávi Vianoce. V prvej odpovedi sa sústredil najmä na svojho synčeka. „Vianoce prežijeme v pokoji, hlavne sa teším, že budem s malým Maximiliánom. Keď ma niekto zavolá, nech idem na nejakú akciu, radšej zostanem doma s dieťaťom. Je to najlepšie, čo na svete existuje,“ povedal Trávniček pre český magazín.

Keďže sa v odpovedi vôbec nezmienil o svojej manželke, nakoniec dostal od novinárov priamu otázku, či bude sviatky tráviť aj v jej spoločnosti. „Áno, pravdepodobne budeme všetci spolu, ale človek nikdy nevie, čo sa stane. Zajtra môžete pokojne zomrieť,“ Pavel Trávniček odpovedal tradične vyhýbavo a tajnostkársky. Zrejme teda i kvôli synovi strávia tieto Vianoce spoločne ako rodina.

Viac sa dozviete:

  1. Libuše Šafránková
  2. Pavel Trávniček
  3. Pavel Trávniček
  4. Pavel Trávniček

Krízu v manželstve českého herca rozpútala údajná nevera jeho manželky Moniky. Podľa viacerých zdrojov ho vraj podviedla s huslistom Jaroslavom Svěceným. I keď bolo napätie medzi nimi viditeľné, pred verejnosťou o tom odmietli hovoriť.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kríza u Trávničkovcov – strávia spolu Vianoce?

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti