eReport.sk
Pavel Trávniček
Pavel Trávniček, foto: profimedia

Rozprávkový princ Pavel Trávniček: Rozpadá sa mu aj štvrté manželstvo?

Vyzerá to tak, že rozprávkovému princovi Pavlovi Trávničkovi (70) sa rozpadne aj štvrté manželstvo. Naposledy na neho volala manželka políciu. Predtým od manželiek utekal on. Bude to teraz inak?

Monika Trávničková síce tvrdí, že alarmovala políciu, lebo sa jej manžel nehlásil a nebral telefón a mala o neho a syna Maximiliána strach. Očití svedkovia ale tvrdia, že išlo o dramatickú výmenu názorov. „Žiadna kríza nie je,“ odmieta Trávniček. Monika usilovne vytvára dojem, že chce jej rodinu niekto rozoštvať. Pred časom sa povrávalo, že sa Trávničkova manželka zaplietla s huslistom Jaroslavom Svěceným, čo však ona kategoricky odmieta. Robí mu vraj iba manažérku. „Monika sa rozhodla žiť s Jaroslavom Svěceným,“ napísal na Facebook Trávniček s tým, že ho chce pripraviť o syna. Neskôr status zmazal a dvojica uviedla, že išlo o útok hackerov.

Bonviván Trávniček od väčšiny žien svojho života odchádzal. „Vzala som si princa a s princami sa veľmi zle žije,“ glosovala jeho druhá manželka Simona Stašová. Vydržali spolu len päť rokov. To už mal za sebou manželstvo s tanečnicou Evou Štefkovou. „Žil som dosť voľne, preto som si nikdy neudržal žiadnu rodinu,“ priznal sebakriticky, keď oslavoval sedemdesiatu. Vraj k jeho záľubám patrí i alkohol. „Nevedel za akou babou a na akú párty skôr skočiť. Myslel si, že mu ušiel vlak. V štyridsiatke stál pred zrkadlom a pozeral, čo tam z toho princa ešte ostalo. Nemal záujem o žiadne zo svojich detí,“ nešetrila ho bývalá partnerka a matka jedného z jeho snov Helena Dytrtová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rozprávkový princ Pavel Trávniček: Rozpadá sa mu aj štvrté manželstvo?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti