eReport.sk
Pavel Trávniček
Pavel Trávniček, foto: profimedia

Valí sa to na neho z každej strany. Tretia žena obvinila Trávnička z obťažovania

Imidž rozprávkového princa je v troskách. Na Pavla Trávnička sa začínajú valiť prehrešky z jeho minulosti. Prehovorila už tretia žena, ktorú mal herec v minulosti sexuálne obťažovať. Incident sa údajne opäť odohral v zákulisí v šatni.

Portálu Seznamzpravy.cz sa ozvala Petra, ktorá mala v tom období len pätnásť rokov. Trávniček ju pod zámienkou vlákal do šatne, kde ju podľa jej výpovede obťažoval. „Keď som mala pätnásť, zúčastnila som sa súťaže DO-RE-MI. Po natáčaní mi pán Trávniček povedal, že mi chce niečo ukázať. Pýtal sa ma, koľko mám rokov. Ako hrdá pubertiačka som mu povedala, že budem mať o mesiac šestnásť, že som už ako veľká,“ napadnutá porozprávala o svojich zlých spomienkach.

Po príchode do šatne tam bola tma. Herec za sebou zatvoril dvere a začal ju obchytkávať. Petra o svojom traumatizujúcom zážitku dlho mlčala. Rozhodla sa prehovoriť až potom, keď sa ozvali iné obete. „Až keď som čítala, aké veci povedal Věre, či jej už rastú chĺpky alebo čo, vybavilo sa mi, ako mi to povedal. „Čo to tu máme za prsíčka?“ alebo niečo také úplne slizkého,“ rozpráva obťažovaná žena.

Viac sa dozviete:

  1. Libuše Šafránková
  2. Libuše Šafránková
  3. Pavel Trávniček

Petra mala veľké šťastie, že ich vyrušila kostymérka. Tá po zaklopaní rýchlo vošla dnu a pýtala ju zapožičané oblečenie na natáčanie. Mladá žena vtedy hlesla, že to bude asi omyl a rýchlo odtiaľ utiekla. V tom čase jej vraj vôbec nenapadlo, že by takých útokov mohlo byť viac. Preto sa rozhodla mlčať a tajila to až dodnes.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Valí sa to na neho z každej strany. Tretia žena obvinila Trávnička z obťažovania

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti