eReport.sk
TK k nové řadě STARDANCE v České televizi.,Image: 606792560, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia

Štvrté obvinenie Pavla Trávnička: Sype sa to na neho z každej strany!

Obraz o dokonalom princovi z Troch orieškov pre Popolušku sa už úplne rozplynul. Pavel Trávniček má na krku ďalšie obvinenie za sexuálne obťažovanie. Viaceré napadnuté ženy už boli vypovedať na polícii.

Celú kauzu odštartovala spoveď Věry, ktorá ako prvá prehovorila o nevhodnom správaní populárneho herca. Trávniček mal jej ruku nasilu strčiť do svojho rozkroku a uspokojiť sa. Po jej príbehu sa ozvali ďalšie dve ženy, ktoré mali podobne šokujúcu skúsenosť.

Bolo to pred viac ako dvadsiatimi rokmi, bola som ako ostatné v DO-RE-MI. Po natáčaní ma pozval na kávu alebo na pokec, niečo v tom zmysle. Vošli sme k nemu do šatne a prakticky hneď sa ku mne priblížil. Začal mi siahať na prsia a tak

Žena z Karlovarska.

Seznam.cz teraz priniesol vyjadrenie už štvrtej obete. Aj v jej prípade malo dôjsť k obťažovaniu počas nakrúcania obľúbenej hudobnej relácie.

„Bolo to pred viac ako dvadsiatimi rokmi, bola som ako ostatné v DO-RE-MI. Po natáčaní ma pozval na kávu alebo na pokec, niečo v tom zmysle. Vošli sme k nemu do šatne a prakticky hneď sa ku mne priblížil. Začal mi siahať na prsia a tak,“ povedala žena z Karlovarska.

Trávničkovo správanie jej vôbec nebolo príjemné. Z celej situácie však bola veľmi zaskočená, preto nevedela hneď zareagovať. Nevedela, či je miestnosť zamknutá a či odtiaľ môže ujsť.

Vynucoval si orálny sex

Dotyčná obeť odmietla verejne prezradiť svoju identitu, ale redakcia i policajti disponujú týmito informáciami. Po rokoch sa rozhodla prehovoriť preto, aby podporila ostatné ženy, ktorým sa niekedy stalo niečo podobné.

„Nevedela som, ako z toho von. On sa na mňa lepil, ja som cúvala, až som skončila vzadu pri okne. Chcel odo mňa orálny sex, ale to som odmietla. Potom chcel uspokojiť rukou. Povedala som si asi, že si to odtrpím a zmiznem odtiaľ. Urobila som to a šla som preč. Teraz si vyčítam, že som tomu nezabránila, že som neurobila niečo inak,“ dodala dotknutá.

Viac sa dozviete:

  1. Pavel Trávniček
  2. Pavel Trávniček
  3. Pavel Trávniček

Pavel Trávniček všetky tieto obvinenia odmieta. Obetiam sa dokonca cez právnika vyhrážal obžalobou. Ani jedna zo žien pod tlakom neustúpila a rozhodli sa voči nemu vypovedať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Štvrté obvinenie Pavla Trávnička: Sype sa to na neho z každej strany!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti