eReport.sk
Boris Kollár, foto: profimedia

Kollárove ženy na ZÁJAZDE. Doprial im luxus na najdrahšom ostrove v Európe!

Boris Kollár doprial rodine dovolenku na lukratívnom ostrove. Nehnuteľnosť majú k dispozícii viaceré.

Predseda parlamentu sa rozhodol toto leto zabezpečiť svojim ženám exkluzívne prázdniny. Poslal ich oddýchnuť si na azda najsnobskejší ostrov v Európe.

Diory a Chanely

Taliansky ostrov Capri by sme mohli počtom obyvateľov prirovnať k menšiemu slovenskému mestu. S populáciou zhruba 14-tisíc obyvateľov a rozlohou približne 10 kilometrov štvorcových nejde o žiadny veľkolepý ostrov. Nečakajte tam ani zlatistý piesok. Capri je v skutočnosti jeden veľký vápenec, avšak na tom vápenci je sústredený nevídaný blahobyt. Každé leto sa na ostrov Capri vyberú stovky jachtárov. Helikoptérou sa nechajú na ostrov z vnútrozemia transportovať politici, celebrity, proste každý, kto nemá hlboko do vrecka. Na ostrove nájdete unikátne hotely, reštaurácie a iba pekne, ale hlavne značkovo oblečených návštevníkov. Noc za tisíc deväťsto eur a cestoviny za sedemdesiat eur nie sú na tomto mieste nič nevídané. A tak sa rozhodol poslať sem oddychovať svoju rodinu i náš predseda parlamentu Boris Kollár.

Zdroj: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Dva zábery, jeden výhľad

Niekoľko týždňov tam trávila Andrea Heringhová s dcérou Sárou. Slnečné lúče si vo vile na kopci vychutnávala aj Kollárova najstaršia dcéra Alexandra, ktorú splodil s právničkou Stanislavou Horňákovou. Klebety, že sa ženy jeho života striedajú v luxusnej prenajatej vile potvrdzuje fakt, že Heringhová aj jeho dcéra Saška zverejnili záber s tým istým výhľadom. „Prenajal si tam vilu od jednej Slovenky, Kamily, ktorá žije v Neapole, muža má Taliana, ale už sa hovorí, že ju od nej možno aj kúpil,” šíria sa nezastaviteľne klebety v známom bratislavskom salóne krásy o predsedovom silnom finančnom zázemí.

Na Capri si bola oddýchnuť aj Kollárova neterka, ktorá je dcéra jeho nevlastného brata, Ľudovíta Gogu. Ten sa po boku Borisa Kollára snaží mútiť politické vody, ale z tieňa svojho nevlastného brata nemá ambície vystúpiť.

Foto: tasr instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollárove ženy na ZÁJAZDE. Doprial im luxus na najdrahšom ostrove v Európe!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti