eReport.sk
Takýto je pravý Igor Matovič. Najskôr ľuďom farizejsky poďakuje za pomoc, potom im ukáže, čo si o nich v skutočnosti myslí a vynadá im do debilov! Zdroj: TASR

VIDEO Fúúúj, tak TOTO je naozaj nechutné. Matovič nazval Slovákov debilmi!


Šéf hnutia Slovensko Igor Matovič je známy svojimi slovnými vyjadreniami, ktoré sú veľmi podobné opilcovi a chrapúňovi zo IV. cenovej skupiny. Jeho posledný konflikt z poslancom Smeru-SSD Jánom Mažgútom, ale aj obhajoba svojho správania pred poslancami v parlamente to iba dokresľujú. On však zašiel ešte ďalej, pretože urazil – Slovensko a jeho ľudí.

Kto hovorí o Slovákoch ako o debiloch? Žeby sám…

Igor Matovič po voľbách premenoval svoje hnutie z Obyčajných ľudí a vraj priateľov na Slovensko. Do tohto momentu by sa to dalo chápať, že chce byť šéfom Slovenska, lenže on ním už raz bol a Slováci ho, aj za pomoci SaS a Richarda Sulíka, detronizovali a doslova vyhnali z pozície premiéra.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Blázon Matovič?
  2. Adrianu Krajníkovú pobúrilo, že MVSR Matovičovi zaregistrovalo nový názov strany.
  3. Čo rozzúrilo I. Matoviča?

Jeho posadnutosť byť šéfom Slovenska ale neprestávala, a tak premenoval svoje hnutie na Slovensko a dokázal, že on bude šéfom Slovenska aj bez súhlasu, či bez podpory, Slovákov. A aby bolo jasné, že za to, že ho práve Slováci vyhnali z funkcie premiéra, tak im za to naložil. Tak typicky matovičovsky.

Ako to spravil ukazuje aj zostrih videa z reportáže v TV Markíza, ktorý zverejnila na sociálnej sieti strana Hlas-SD. „Na Slovensku historicky sú okresy, ktoré debilne volili pred 100 rokmi, debilne volili, pred 30 rokmi, debilne volili aj v týchto voľbách a budú debilne voliť aj za 100 rokov. Bohužiaľ, jednoducho tak ten okres je mentálne nadstavený,“ povedal šéf hnutia Slovensko na margo Slovákov, ktorí nevolili jeho a jeho hnutie, ale volili niekoho, koho on zo srdca nenávidí. Takže, Slováci – debili, už konečne chápete, kto vami takto opovrhuje? Už chápete, kto akože bojuje za vás a pritom ste pre neho iba debili?

Zdroj: FB / Hlas-SD

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fúúúj, tak TOTO je naozaj nechutné. Matovič nazval Slovákov debilmi!

Odoberať
Upozorniť na
36 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: