eReport.sk
Adrianu Krajníkovú pobúrilo, že MVSR Matovičovi zaregistrovalo nový názov strany.
Igor Matovič. Foto: tasr

Psychopat sa stal šéfom Slovenska! Krajníková podáva trestné oznámenie za nový názov strany

Podáva trestné oznámenie! Adrianu Krajníkovú pobúrilo, že MVSR Matovičovi zaregistrovalo nový názov strany. Ministerských úradníkov, ktorí to umožnili, nazýva spolupáchateľmi Matovičovho trestného prešľapu. Právnička nazýva Matoviča „kovaným psychopatom“ a pripomína, že svojho času mu zobali z ruky všetci ústavní činitelia aj akademici práva a medicíny.

Zmena názvu strany na „Slovensko“? „Vzali mu hračku a on si ju vzal späť,“ hovorí o konaní Igora Matoviča právnička. Následne pripomína výrok lídra OĽaNO z novembra 2022. Vtedy povedal: „Nikto po nás nebude, my tu budeme vládnuť na veky!“

„Matovič, ktorého nenávidí celé Slovensko, dnes už aj podvedení rómski spoluobčania, sa stal predsedom Slovenska. Chcel „bláznom a dezolátom“ iba to najlepšie. A bude tu naveky, ako ten najväčší zlatý majestát,“ ironizuje právnička.

Matovičovi zaregistrovali nový názov hnutia

„Politické hnutie, ktorého predsedom je Igor Matovič, zmenilo dňa 25.10.2023 svoj názov OĽANO na názov  SLOVENSKO. Na jeho návrh bola vykonaná zmena v registri politických strán a politických hnutí vedenom na Ministerstve vnútra SR,“ informuje vo svojom najnovšom článku Adriana Krajníková.

Podľa nej je to ďalší z radu Matovičových trestných prešľapov. Tie sa mu podľa nej zbierajú. „V tomto prípade aj v spolupáchateľstve s úradníkom (úradníkmi) ministerstva, ktorý názov hnutia SLOVENSKO, zaregistroval do registra,“ myslí si právnička. „Igor Matovič, za pomoci úradníka Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, tak zneužil názov Slovenskej republiky pre vlastné účely, a spoločne uvádzajú tretie osoby  do omylu,“ pokračuje Krajníková.

Čo môže nový názov priniesť do praxe?

Právnička vzápätí približuje, čo môže názov „Slovensko“ pre stranu, priniesť do praxe. Napríklad: „Igor Matovič, predseda Slovenska“, „Slovensko vyhlasuje …“, „Slovensko prijíma…“, „Slovensko sa verejne zaväzuje …“, a podobne. Čo podľa nej budí klamlivú predstavu, že politická strana SLOVENSKO je štátny útvar Slovensko. „Že Igor Matovič, ako predseda SLOVENSKA, je predsedom vlády, t. j. premiérom Slovenska, alebo absolútnym lídrom Slovenska,“ dodáva Adriana Krajníková.  

Ďalej, že „ideológia strany je ideológiou Slovenska, že vyhlásenia, záväzky, verejné prísľuby a pod. strany sú vyhlásenia, záväzky, verejné prísľuby Slovenskej republiky, a pod. Nie každý správne rozlišuje orgány ústavného zriadenia a funkcie ústavných činiteľov,“ upozornila Krajníková. Podľa nej to rovnako vníma aj verejnosť, ktorá sa voči strane SLOVENSKO masívne ohradila v médiách a na sociálnych sieťach. 

A čo na to MV SR?

„Ministerstvo vnútra SR na to iba odkázalo, že nemalo zákonnú možnosť nezapísať uvedený názov,“ čuduje sa Krajníková. „V prvom rade treba povedať, že Igor Matovič, kovaný psychopat, ktorému svojho času zobali z ruky všetci ústavní činitelia, tiež akademici práva a medicíny, dostal Slovensko do ťažkých právnych absurdít. Z tých sa bude ešte dlho spamätávať. Ak vôbec sa z toho dostane…“ obáva sa Krajníková.

Vzápätí dodáva, že ak by existovala klinika psychiatrie pre štát, určite by ten náš potreboval okamžitú hospitalizáciu. „Vďaka Matovičovi, ale aj Čaputovej, ktorí ho zlomili,“ nedaruje nič ani prezidentke.

Krajníková upozorňuje, že podľa precedensu, ktorý práve úradníci ministerstva predviedli, môže dôjsť ešte k absurdnejším situáciám. „Už stačí iba vyčkať, aby zajtra predseda Slovenska splodil s Pavlínkou ďalšie dieťa, dal mu krstné meno SLOVENSKO, a úradník to zapíše do matriky. Že je to nemožné…? Naopak,“ upozorňuje Adriana Krajníková.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Chaos v parlamente bez riešenia?
  2. Konšpirácia sa stáva realitou! Samopal, o ktorom hovoril vo videu aj Tomáš Taraba, sa naozaj v kuchynke kancelárie ministra životného prostredia nachádzal.
  3. Ďalší konflikt je na svete. Tentokrát sa do seba pustili Igor Matovič s Monika Tódová.

Krajníkovej trestné oznámenie

Následne pripája aj trestné oznámenie, ktoré v tejto súvislosti podáva. Text trestného oznámenia, ktoré právnička podala, si môžete pozrieť TU. Právnička sa cíti poškodená „konaním psychopata Igora Matoviča a úradníka ministerstva“, ktorí sa pokúsili ju uviesť do omylu, že strana „tohto psychopata“ je štátnym útvarom a psychopat je predsedom vlády štátu. „Ako občan Slovenskej republiky sa cítim poškodená tiež tým, že psychopat sa vysmieva z celého Slovenska, ako sa stal „šéfom celého Slovenska“,“ dodáva Krajníková.

Podľa nej Matovič už zmenil Slovensko z právneho štátu na organizovaný policajno-mafiánsky útvar, prenasledujúci a vraždiaci svojich oponentov. Preto veci známa právnička nemieni nechať len tak.

„Vo veci zmenu názvy strany Igora Matoviča som pripravila na neho a na neznámu osobu, úradníka Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, trestné oznámenie. Pripravila som tiež podnet na Ministerstvo vnútra, aby tento absurdne nezákonný stav, že politická strana má ako svoj názov zapísaný názov štátu, bol zosúladený so zákonom,“ informuje na záver. A to nie je všetko. Krajníková pripravila aj petíciu na podporu trestného oznámenia. A žiada občanov o podporu. „Pretože inak psychopat pôjde ďalej…,“ dodáva právnička na záver.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Psychopat sa stal šéfom Slovenska! Krajníková podáva trestné oznámenie za nový názov strany

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php