eReport.sk
Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová.
Veronika Remišová. Foto: fb/r.veronika

FOTO Remišovci pozdravili zo Šaštína: Veronika a jej manžel si takto spolu zapózovali, ľudia im žičia!

Nerobí to často, ale tentokrát spravila výnimku. Vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí), ktorá príliš svoje súkromie neodhaľuje v stredu zverejnila spoločnú fotografiu so svojim manželom Milanom. Ich selfie sa konalo na pútnickom mieste v Šaštíne, kde na sviatok Sedembolestnej panny Márie – patrónky Slovenska, celebroval svätú omšu pápež František. Práve na slová Svätého Otca odkázala vo svojom statuse aj šéfka najmenšej koaličnej politickej strany v parlamente.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Pápež František na Slovensku.
  2. Michal Aláč, riaditeľ SIS

Na svätú omšu s pápežom Františkom prišlo do Šaštína viac ako 50-tisíc ľudí, a samozrejme, nechýbali medzi nimi ani viacerí naši politici. Jednou z nich bola aj ministerka Remišová, ktorú sprevádzal jej manžel Milan. Politička, ktorej strana je aktuálne doslova v troskách, poslala odkaz spred miestnej Baziliky Sedembolestnej Panny Márie a využila aj prítomnosť svojej polovičky. Poukázala pritom na odkaz, ktorý v Šaštíne zanechal František – a to: “Neprestaňte byť na ceste.”

A vzácnym darom je, keď na tej ceste, často ťažkej, sa máte o koho pevne oprieť,” uviedla Remišová a pridala fotku so svojim Milanom, o ktorého sa so širokým úsmevom opiera.

Zdroj: fb/remisova.veronika

Remišová si od fanúšikov na svojej facebookovej stránke vyslúžila ohromný potlesk. “Veronika ste úžasná, nech vás Boh požehnáva aj vašu rodinku a nedajte sa, bojujte za všetkých slušných Slovákov, sme s vami, nesklameme, kde to bude potrebne,” reagovala jej menovkyňa. “Toto je vzor kresťanskej rodiny, držím vám palce nevzdávajte to,” odkázala političke Darina. Ďalší komentujúci zanechal pre vicepremiérku rovnako pozitívny odkaz: “Veronika vydala si sa na správnu cestu. Len vydržať!”

Ďalší zase pochválili fotografiu predsedníčky Za ľudí: “Ste Top spolu Veronika… Veronika, pristane vám to!” Jednoducho, samé láskyplné odkazy, srdiečka a kvetinky pod statusom šéfky strany, ktorá je, aspoň podľa prieskumov, dlhodobo najmenej populárna. Skutočne milé, až sa to človeku veriť nechce…

Napokon posúďte sami:

Zdroj: fb/remisova.veronika

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport