eReport.sk
Elon Musk a pápež František na spoločnej fotografii.
Elon Musk a pápež František na spoločnej fotografii. Zdroj: twitter.com/elonmusk

FOTO Prelomil mlčanie: Musk ukázal seba a svoje deti na fotografii s pápežom!

Americký miliardár Elon Musk v sobotu prelomil mlčanie na sociálnej sieti Twitter, ktorú plánuje kúpiť, a zverejnil svoju fotografiu s pápežom Františkom.

„Bolo mi cťou stretnúť sa včera s pontifikom,“ napísal Musk na Twitteri vedľa fotografie, na ktorej je on, jeho štyri deti a pápež narodený v Argentíne, informuje tlačová agentúra AFP.

Zľava Elon Musk, pápež František a štyri deti známeho miliardára z USA. – Foto: twitter.com/elonmusk

Vatikán stretnutie nekomentoval

Lokalita ani detaily schôdze neboli špecifikované šéfom spoločností Tesla a SpaceX, zatiaľ čo Vatikán Muskovu súkromnú audienciu u hlavy katolíckej cirkvi nekomentoval.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup metropolita.
  2. Elon Musk, archívna snímka.
  3. Elon Musk, archívna snímka.
  4. Elon Musk.
  5. Pápež František požehnáva z okna Apoštolského paláca počas nedeľňajšej modlitby Anjel pána na Námestí Sv. Petra vo Vatikáne 17. júla 2022.
  6. Kardinál Cláudio Hummes.

Musk minulý týždeň uviedol, že jeho 44-miliardový krok na prevzatie Twitteru stále zdržiavajú „veľmi závažné“ otázky týkajúce sa počtu falošných používateľov na sociálnej sieti. Tento aktuálne najbohatší muž sveta dodal, že existujú aj otázky týkajúce sa dlhu spoločnosti Twitter a toho, či budú akcionári hlasovať za príslušnú dohodu.

Pápež pred týždňom odmietol špekulácie o svojej rezignácii. František povedal, že odstúpenie z postu napriek viacerým zdravotným problémom nezvažuje. Pre Františkove problémy s kolenom sa vyrojili špekulácie o možnom odstúpení. Zrušenie cesty do Afriky plánovanej na začiatok júla tieto nepodložené domnienky len podporilo.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Prelomil mlčanie: Musk ukázal seba a svoje deti na fotografii s pápežom!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti