eReport.sk
Robert Fico. (Smer-SD).
Robert Fico. (Smer-SD). Foto: tasr

Fico o zaradení na ukrajinský zoznam dezinformátorov: Keď máte iný názor, chcú vás umlčať a zatvoriť!


Predsedu opozičného Smeru-SD Roberta Fica dnes ukrajinský úrad pre dezinformácie zaradil na zoznam proruských politikov, ktorí vraj v spoločnosti šíria dezinformácie. Podľa informácií redakcie eReport však ukrajinský úrad nekonkretizoval, o aké konkrétne vyjadrenia a skutky sa malo vo Ficovom prípade jednať. Politik za tým vidí snahu umlčať ho a tvrdí, že liberálna demokracia funguje tak, že iný názor je neakceptovateľný.

„Ukrajinský úrad pre dezinformácie ma vyhlásil za dezinformátora, lebo mám na rozdiel od slovenskej vlády iný názor na vojnu na Ukrajine. Presnejšie povedané, každý, kto má iný názor ako ukrajinský prezident, je zločinec. Taká je liberálna demokracia, aj na Slovensku. Keď máte iný názor, najskôr sa Vás snažia umlčať mediálne a kompromitovať, keď to nefunguje, tak Vás zatvoria,“ píše Fico na sociálnej sieti.

Foto: fb/robertfico

„Ukrajina je pod absolútnou kontrolou USA“

Fico dlhodobo tvrdí, že vojna na Ukrajine je konfliktom veľmocí – konkrétne konfliktom Ruska a USA. Tento názor zopakoval aj pri svojom komentári k zaradeniu na predmetný zoznam.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico.
  2. Robert Fico na snímke z videa.
  3. Robert Fico na snímke z videa.
  4. Bude tých zbraní niekedy dosť?
  5. Bezpečnostný analytik Radovan Bránik.
  6. rusko cvičenie
  7. Na ilustračnej snímke pracovník Gazpromu.
  8. Zababušené dieťa, zima

„Na Ukrajine je vojna medzi USA a Ruskom a Ukrajina je pod absolútnou kontrolou USA. O tejto vojne Ukrajina, USA, Rusko, EÚ a osobitne slovenské médiá a vládni politici povedali toľko nepravdivých informácií, že z nej z pohľadu objektivity urobili jednu z najnedôveryhodnejších svetových udalostí. Nie som ani na strane USA, ani na Ukrajiny, či Ruska, som na strane Slovenska, zdravého rozumu a pravdy,“ uzavrel tému Fico.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico o zaradení na ukrajinský zoznam dezinformátorov: Keď máte iný názor, chcú vás umlčať a zatvoriť!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne