eReport.sk
Felix Slováček, foto: profimedia

Felix Slováček váha – strávi Vianoce s bývalou manželkou, milenkou alebo s deťmi?

Poriadne si to zavaril. Felix Slováček odišiel kvôli mladej milenke od svojej manželky. I keď sa s oboma snaží udržiavať dobré vzťahy, vôbec nevie, či vôbec s niektorou z nich strávi Vianoce.

Dáda Patrasová po nevere svojho manžela veľmi trpela. Napriek tomu sa s ním snažila udržiavať korektné vzťahy. Teraz však dala Slováčkovi košom aj jeho mladá priateľka. No scenár sa opäť opakuje i v jej prípade a hudobník naďalej navštevuje aj maliarku Luciu Gelemovú.

Keďže mu obe dôležité ženy jeho života dali košom, tak má teraz pred sviatkami dilemu. Stále nevie, s kým by mal stráviť Vianoce. Nevylučuje dokonca ani možnosť, že by skončil u niektorej z bývalých. „Nedávno som sa stretol s Aničkou, Felixom a oboma vnukmi. No stále sme sa o niečom rozprávali, takže na Vianoce nedošlo. Naozaj neviem, kde budem. Darčeky kupujem priebežne a Dáde i Lucii určite niečo kúpim, asi parfém. Som džentlmen,“ Slováček prezradil pre Blesk.cz viac aj o posedení so svojim deťmi. Nenápadným spôsobom sa snaží dostať do priazne svojej bývalej manželky či milenky, aby nezostal počas sviatkov opustený.

Viac sa dozviete:

  1. Dáda Patrasová

Po krachu vzťahu s Luciou Gelemovou žije Felix Slováček momentálne sám. Pre český denník povedal, že doma nemá žiaden adventný veniec. I keď s nikým nebýva, tak sa necíti osamelo. Vždy sa mu darí s niekym stretnúť a porozprávať sa, takže spoločnosť si vždy nájde.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Felix Slováček váha – strávi Vianoce s bývalou manželkou, milenkou alebo s deťmi?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti