eReport.sk
Dáda Patrasová, foto: profimedia

Patrasová so Slováčkom už bývajú spolu. Hneď sa pustili do veľkých zmien

Vzťah Dády Patrasovej a Felixa Slováčka už pripomína telenovelu. Po krachu vzťahu s milenkou mu manželka opäť odpustila a dokonca sa už k nej stihol nasťahovať. Hudobník ani chvíľku nezaváhal a z vďaky sa pustil do veľkej rekonštrukcie.

Slováček si so sebou do svojho staronového domova priniesol aj množstvo krabíc s osobnými vecami. Tie však preplnili skoro celý priestor, preto je nervózny z toho, ako o ne zakopáva. Z toho dôvodu si naplánoval, že ich všetky presťahuje do suterénu, kde mal v minulosti sídlo agentúry.

Vtedy však odhalil problém, ktorý musel riešiť veľkou rekonštrukciou. „Bolo tam vlhko a pleseň, tak som nechal všetky steny obiť až na tehlu,“ prezradil svoje aktuálne starosti Blesku.cz. Dádu tak hneď po návrate potešil tým, s akou vervou sa pustil do obnovy ich sídla.

Manželia sa k sebe oficiálne vrátili krátko pred Vianocami. V tom období poskytli aj exkluzívny rozhovor, počas ktorého si po rokoch venovali prvú romantickú pusu na verejnosti. „Dvakrát som sa chcela rozviesť, raz som žiadosť o rozvod dokonca podala. Potom som ju stiahla, pretože som si uvedomila, že manžel nebude neustále tým jeleňom v ruji,“ Patrasová vysvetlila dôvod, prečo sa nakoniec vrátili k sebe.

Viac sa dozviete:

  1. Dáda Patrasová

Počas sviatkov dokonca plánovali dovolenku v exotike pri mori, ale nestihli ju zorganizovať. Tak i na radosť detí ich nakoniec strávili spoločne s nimi.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Patrasová so Slováčkom už bývajú spolu. Hneď sa pustili do veľkých zmien

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti