eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Dominika Gottová sa ocitla na dne: Muž jej zobral časť podpory a odišiel …

Manželstvo najstaršej dcéry Karla Gotta (†80) je opäť v kríze. Stalo sa tak len tri mesiace po tom, čo sa Dominika Gottová (48) vrátila k svojmu mužovi do Finska. Timo Tolkki (55) v minulých dňoch jej mal zobrať čásť sociálnej podpory a mal odísť pracovne do Mexika.

Po dlhej pauze, čo bola dvojica od seba sa Dominika k svojmu mužovi vrátila. Nasľuboval jej totiž hory-doly:  „Ako budú zariaďovať byt, ako budú jeden druhému oporou. Miesto toho je snáď už tretíkrát minimálne na mesiac v Mexiku. On Dominiku nakŕmil tím, že tam ide zarábať, aby ich uživil. Ale domov toľko peňazí neposiela a nevozí. A ešte jej pred cestou peniaze zoberie z jej sociálnu podporu, aby mal na chlast a jedlo,“ povedal pre portál Aha! zdroj z okolia Dominiky, ktorá je zo situácie veľmi rozhodená.

Prečítajte si:

  1. Dara Rolins

Najbližšie okolie ju upozorňuje a radí jej, aby si dávala pozor a nedostala sa na úplné dni. Mala by pamätať na rok 2019, kedy pred exekúciou z Helsiniek utiekla do Česka: „V každej domácnosti sú nejaké hádky. Verím, že Timo je v Mexiku naozaj pracovne, aby nás uživil,“ komentovala informácie o ďalšej kríze Dominika. Veľmi sa však k situácii nechcela vyjadrovať.

V Helsinkách ostala len s pár stovkami eur a muší čakať, či jej manžel pošle nejaké financie. Sociálnu podporu má síce na české pomery veľkú, no väčšina z nich ide na nájom z byt. Prácu Dominika Gottová stále nemá.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Gottová sa ocitla na dne: Muž jej zobral časť podpory a odišiel …

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre