eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Dominka Gottová stále nemá prácu. Neprešla PSYCHOTESTAMI!

Gottová sa rozhodla utiecť pred mediálnou slávou do Fínska. Túžila dať doporiadku svoje manželstvo, zamestnať sa a žiť nenápadný život. Nový štart mal zastrešiť i nový džob. To jej však nevychádza.

Síce nežije pod drobnohľadom ľudí, ale zamestnanie ani po troch mesiacoch od definitívneho odchodu na sever Európy stále nemá. Dominiku Gottovú (48) vyhodili z dvoch výberových konaní, pretože neprešla psychotestami.

V gastronómii pracovala od mladosti. V tomto sektore sa už vraj nechce realizovať. V Helsinkách si chcela nájsť prácu v inom obore. Túžila sa zamestnať v nejakej bezpečnostnej firme: „To by ma veľmi bavilo,“ tvrdila pred odchodom z Prahy s tým, že je pripravená podstúpiť rekvalifikačné kurzy. Nevyšlo to. Už dvakrát letela.

Na sociálnych dávkach

Dôvod prečo ju nezobrali do zamestnanie boli zlé psychotesty! „Nezadarilo sa, budem to skúšať ďalej,“ potvrdila Dominika. „Môj psychológ mi poradil, aby som sa definitívne odstrihla od diania v Česku, od starostí, ktoré som tam mala, a tým sa dostanem do pokoja,“ vysvetlila. Čo dcéru po zosnulom slávikovi Karlovi Gottovi tak kvári sa nevie. Môže ísť o zlú finančnú situáciu. S manželom Timom Tolkim (55) stále poberajú iba sociálne dávky. Muzikant Tolkki síce sem tam zarobí nejakú čiastku za malý koncert či učenia hry na gitaru, ale na drahé severské pomery to jednoducho stále nestačí.

Dominika Gottová sa bola v minulých dňoch pozrieť v helsinskom sushi bare, kde pracovala pred odchodom do Česka. Majiteľ sľúbil, že ak sa mu uvoľní miesto blondínku zamestná.

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominka Gottová stále nemá prácu. Neprešla PSYCHOTESTAMI!

Najnovšie