eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Rýchly zvrat u Dominiky Gottovej – nový vzťah a úvahy o návrate do Čiech

Dominike Gottovej sa lepí smola na päty. Po návrate do Fínska verila, že jej tentoraz vzťah s manželom Timom vydrží. On namiesto toho odišiel do Mexika, kde sa zaplietol do problémov s drogami.

Dcéra Karla Gotta zostala v cudzej krajine takmer bez peňazí. Od štátu dostávala len sociálnu výpomoc a jej partner jej nenechal žiadne financie. Z toho mála nedokázala platiť bývanie a živobytie, preto sa obrátila na svojho dobrého talianskeho kamaráta.

Vtedy však prišlo veľké prekvapenie. Cristian mal o ňu záujem už aj v minulosti. Keď sa teraz začali stretávať častejšie, opäť medzi nimi preskočila iskra. „Nečakala som, že sa vďaka tomu vzťah medzi nami obnoví. Som rada, že ho mám, inak by som to tu nezvládla,“ Gottová prezradila v rozhovore pre český denník Aha.

Svojho tajomného nového priateľa spoznala Dominika už pred niekoľkými rokmi. V tom období pracovala v reštaurácii v Helsinkách. Cristianovi sa od začiatku veľmi páčila a do podniku chodil dovtedy, pokiaľ sa nebola ochotná stretnúť s ním aj v súkromí. O svojom novom vzťahu vtedy údajne povedala aj manželovi Timovi.

Viac sa dozviete:

Gottová prežíva vo Fínsku ťažké chvíle. Preto sa netají tým, že by sa možno opäť presťahovala do Čiech. „Priletím na začiatku októbra a zistím si všetky možnosti, hlavne kvôli práci. Nehovorím, že sa vraciam, ale pokiaľ to tu nevezme nejaký obrat, tak mi nič iného nezostáva,“ povedala sklamaná Dominika, ktorej ďalší pokus na nový štart do života opäť veľmi nevyšiel.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rýchly zvrat u Dominiky Gottovej – nový vzťah a úvahy o návrate do Čiech

Najnovšie