eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Hororové chvíle pre Gottovú: Záťah na manžela kvôli drogám!

Ďalšia rana pre Dominiku Gottovú (48)! Jej manžel Timo Tolkki (55) je už dlhšie v Mexiku. V klube, kde vystupoval zasahovala pre drogy dokonca polícia!

Najstaršia dcéra Karla Gotta musela najprv prekusnúť to, že jej manžel Timo odišiel pracovne do Mexika. Za oceánom však ostane až do Vianoc. Teraz prišla ďalšia studená sprcha! „Volal, že v klube v Santiagu de Querétaro, kde vystupoval zasahovala polícia. Vtrhla tam počas koncertu a vyprázdnila sálu. Vraj kvôli distribúcií drog,“ plakala Dominika Gottová. „Tima vzali na výsluch a po niekoľkých hodinách ho prepustili. Niektorých návštevníkov tam zdržali ešte dlhšie,“ prezradila Gottova dcéra.

Viac sa dozviete:

Je presvedčená, že jej manžel nemá s drogami nič spoločného. „Timo je čistý, v ničom nejde. Má svojich starostí dosť. Berie lieky na maniodepresiu, ale inak nič iné,“ odmieta špekulácie. „Strašne mi chýba a bojím sa o neho. Musím chodiť na pracovné pohovory a toto mi veľmi nepomáha,“ doplnila Dominika.

Tá je na tom zle aj po finančnej stránke. Timo jej sľúbil, že jej z Mexika pošle nejaké peniaze. „Čakám na ne ako na zmilovanie,“ dodala. Hoci má vo Fínsku veľkú podporu, veľká časť z nej ide na nájom bytu, ktorý je v Škandinávii pomerne drahý. Zbytok peňazí má na to, aby vôbec prežila.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hororové chvíle pre Gottovú: Záťah na manžela kvôli drogám!

Najnovšie