eReport.sk
Dara Rolins
Dara Rolins, foto: instagram

Dar pre Daru! Ivana Gottová vyrazila Rolins dych!

Slovenská speváčka Dara Rolins (48) mala s Karlom Gottom (80) pekný vzťah. Jeho odchod ju veľmi zasiahol. S Ivanou Gottovou (45) ostala v kontakte. Tá jej poslala nádherný darček, ktorý Daru nesmierne potešil.

Speváčka poznala Zlatého Slávika od svojho detstva, preto je známe, že si k nemu vybudovala pevný vzťah, ktorý prirovnávala k rodinnému putu. „Mám pocit, akoby som prišla o niekoho z rodiny. Ako keby mi odišiel druhý otec, alebo strýko. Niekto, koho som veľmi vo svojom živote potrebovala,“ reagovala vtedy na Gottovu smrť Dara Rolins.

Poeticky si na jeho počesť vtedy pustila ich spoločnú pieseň. Ako ale sama hovorí, Gott po sebe zanechal nesmrteľný odkaz. „Karel mal za sebou krásny život, dokázal toho mnoho. On pre mňa stále žije. Je toho strašne veľa, čo tu zanechal,“ povedala speváčka, ktorá má pekný vzťah aj s jeho manželkou Ivanou Gottovou.

Momentálne od nej obdržala vzácny dar. „Ďakujem Ivanka. I Love You,“ napísala Dara k fotografii, na ktorej drží Gottovu autobiografiu Má cesta za štestím.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dar pre Daru! Ivana Gottová vyrazila Rolins dych!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie