eReport.sk
Šéf národniarov Andrej Danko sa opäť pustil do kritiky premiéra Eduarda Hegera. Zdroj: FB / Andrej Danko

Danko odkazuje Hegerovi: Edo, kedy budeš riešiť konečne slovenský ľud? Tu si premiér!

Kritiku za až priveľmi proukrajinský postoj si niektorí naši vládnuci koaliční politici vyslúžili z viacerých strán. Najnovšie sa do kritiky premiéra pustil šéf národniarov Andrej Danko. A veruže ho pri tom vôbec nešetril.

Situácia s drahotou je na Slovensku veľmi zlá, pretože vláda ľuďom pomáhal len veľmi málo a navyše neskoro. Oproti viacerým okolitým štátom či krajinám v EÚ sú na tom Slováci veľmi zle. Expredseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko sa v statuse pozastavil nad tým, ako si náš premiér Eduard Heger viac všíma ľudí na Ukrajine ako svojich vlastných, a podrobil ho za to ostrej kritike.

Tu si premiér, nie na Ukrajine

„Heger zase rieši, že ukrajinský ľud potrebuje v ťažkých časoch svetlo na konci tunela. Edo, ukrajinský ľud nech rieši Zelenskyj,“ odkazuje Danko nášmu premiérovi a zároveň mu pripomína, že na Ukrajinu dodávame ťažké zbraňové systémy. „Riskujete, že nás vtiahnete do konfliktu,“ prízvukuje šéf národniarov.

Zdroj: FB / Andrej Danko

Zdroj: fb / Andrej Danko

„Naťahali ste sem cudzie vojská. Zastavili ste takmer odber ruského plynu. Ceny pohonných hmôt, elektriky a plynu rastú do šialených rozmerov,“ konštatuje Andrej Danko na margo situácie na Slovensku a vzápätí sa premiéra pýta: „Kedy budeš riešiť konečne slovenský ľud?“ Na záver posiela šéf národniarov Hegerovi odkaz: „Svetlo na konci tunela rieš pre Slovensko. Tu si premiér, nie na Ukrajine.“

Mohlo by vás zaujímať

  1. Šéf SNS a bývalý predseda parlamentu Andrej Danko v štúdiu eReportu.
  2. Zelenskyj

Prirodzene, na stranu Andreja Danka sa postavili aj mnohí Slováci. Ich kritika v diskusii smerovala nielen na hlavu Eduarda Hegera, ale aj na celú jeho vládu, koalíciu a tiež prezidentku. Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názorminašou úlohou je predovšetkým informovať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Danko odkazuje Hegerovi: Edo, kedy budeš riešiť konečne slovenský ľud? Tu si premiér!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti