eReport.sk
Nezaujímajú ho
Primátor Trnavy Peter Bročka. Zdroj: tasr

Ďalšia petícia Trnavčanov, ktorú sa primátor Bročka chystá ignorovať: Ľudia sa podpisujú pod jeho odchod!

Nezaujímajú ho. Alebo presnejšie: „Mesto nebude na túto iniciatívu skupiny občanov reagovať,“ uviedla pre TASR vedúca odboru komunikácie Mestského úradu v Trnave Zuzana Hrinková Siebenstichová. O kauze informovalo MY Trnava. Pre úplnosť treba dodať, žev minulosti odignoroval pán primátor dokopy 32 petícií od občanov. Je toto správna cesta a zaujímajú Petra Bročku len tí, ktorí ho chvália a súhlasia s ním?

Mohlo by vás zaujímať

  1. Ako prasce v žite!
  2. Pravda sa raz ukáže
  3. Pellegriniho Lengvarského koniec neprekvapil

Nezaujímajú ho

„Katastrofálna dopravná situácia v meste. Absencia veľkých záchytných parkovísk, respektíve parkovacích domov. Neuveriteľná arogancia primátora pri komunikácii s občanmi, ktorých názory sú v oponentúre s jeho názormi,“ píše jeden zo signatárov.

Ktorý pre Sme uviedol tiež, že „všetky ‚nápady‘ radnice mi nepripomínajú pomoc pre občanov mesta, skôr akoby úradníci mesta Trnava skúšali trpezlivosť občanov a návštevníkov. V tejto chvíli to vyzerá, že zabudli, že sú tam na to, aby hájili občana a jeho čo najpríjemnejší život v jeho meste a bydlisku. Sú občanom volenými správcami našich miest a nie ‚nadvláda‘ nad obyvateľmi mesta“.

Žite zdravo!

Trnavský primátor je známy pre svoju vášeň k cyklistike. A k tomu, že dlhodobo brojí proti autám a ich vlastníkom. Mnoho ciest muselo byť zúžených a mnoho parkovacích miest zrušených. Faktom pri tom ostáva, že obyvatelia Trnavy často cestujú za prácou do Bratislavy. A tak je pre nich auto nevyhnutnosťou, nie nejakým nadštandardným výdobytkom.

Áno, bicykle sú ekologickejšie riešenie. Aj zdravšie. Takže na jednu stranu sa dá postoj primátora Trnavy pochopiť. Jedno je ale dbať na zlepšenie športových aktivít v meste a druhé ignorovať to, čo žiadajú a potrebujú.

„Postupne zavádza rezidentské zóny, do konca roka ohlásila pokrytie celého územia mesta tak, že nebude existovať žiadne parkovisko, ktoré by nebolo spoplatnené v nejakom režime. Týka sa to obytných súborov i individuálnej bytovej zástavby. Okrem toho je v návrhu na zasadnutie mestského zastupiteľstva aj zvýšenie cien parkovného,“ uviedlo Sme. Nuž.. ako sa hovorí.. ak chce niekto tvoje dobro, nenechaj si ho vziať..

Zdroj: My Trnava


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ďalšia petícia Trnavčanov, ktorú sa primátor Bročka chystá ignorovať: Ľudia sa podpisujú pod jeho odchod!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php