eReport.sk
Nemal by byť apolitický?
Sudkyňa ŠTS Záleská, špeciálny prokurátor Lipšic a bývalý prezident PZ Hamran v diskusii na "antikorupčnom festivale," o živých trestných kauzách a opozícii. Zdroj: Fb: Zastavme korupciu

Tomáš Taraba: Sudkyňa Záleská je prvá, ktorú by mali OČTK začať vyšetrovať!


Dá sa skompromitovať ešte viac? Ako sa to nechtiac podarilo „legende“ žurnalistiky a „legende nezávislého súdnictva?“ O spoločnej dovolenke týchto dvoch dám, sme vás informovali včera. A každý, kto ešte nezabudol kriticky myslieť a logicky uvažovať, si musí položiť otázku, či je toto v „právnom štáte,“ naozaj v poriadku. Je úplne jedno, či tieto dve dámy majú spolu vzťah, jedno ale nie je to, čo sa na základe toho roky deje. Svoje k tomu na sociálnej sieti napísal aj opozičný politik Tomáš Taraba, ktorý ide do volieb na otvorenej kandidátke SNS.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Nemal by byť apolitický?
  2. Rozhovor ZHK
  3. Obhajca Roberta Fica a Roberta Kaliňáka David Lindtner odpovedá na otázky novinárov.
  4. Mazákova elita

Dá sa skompromitovať ešte viac?

„Pamela Záleská nachytaná na spoločnej dovolenke s Monikou Tódovou je potvrdením, že špecializované inštitúcie v podobe špecializovanej prokuratúry a špecializovaného trestného súdu sú skompromitované inštitúcie, ktoré treba okamžite rozpustiť,“ myslí si Taraba.

Ono totiž „môže to byť aj tak,“ že kým deň čo deň počúvame o tom, ako sa po voľbách vráti „mafia,“ a bude tu „systém našich ľudí,“ a „všetko bude prepojené,“ realita je taká, že zo strany niekoho dochádza k zneužívaniu právomoci verejného činiteľa.

K tomu, že dochádza k nezákonným únikom informácií. A v spriatelenom denníku sa buduje mediálny „svätý obraz.“

Podarená dvojica

A toto všetko by so zavretými očami ešte teda mohlo byť „akosi v poriadku.“ Lenže nie je. A dôvod je jednoduchý. Poukázal naň aj opozičný politik.

„Tódová v článkoch likvidovala povesť a prezumpciu neviny obvinených. O ktorých rozhodovala jej kamoška Záleská, s ňou dovolenkuje. Preto by sa mali okamžite preveriť všetky rozsudky, v ktorých Záleská rozhodovala. A v ktorých sa nevylúčila zo zaujatosti,“ napísal.

Hlavne zákonne a objektívne

Tomáš Taraba tiež poukázal na to, čo je verejným tajomstvom. Že pani novinárka sa dlhodobo „akosi“ dostáva k veciam, ku ktorým by sa ZÁKONNE dostať nemohla. Preto žiada, aby sa rovnako začalo s vyšetrovaním Záleskej aj v tejto veci.

„Je potrebné preveriť, či častá a nadmerná informovanosť pani Tódovej nepramenila práve v úniku informácii od Záleskej. A či sa ona o ne nedelila s Tódovou na spoločných dovolenkách a možno aj v spoločnej posteli,“ uviedol. A na záver dodal:

„Len pripomínam, že táto krásavica mala rozhodovať aj o väzbe Fica, keby poslankyne Tabak a Hatráková sa nechali zlomiť a parlament by ho vydal.“

Nuž, miesto vyšetrovania, môžeme o pár hodín zrejme čakať rozľútostený prejav pani magisterky, o tom, ako zlí alternatívni novinári útočia na tieto „dve bezbranné a spravodlivé ženy.“ A päť statusov pána poručíka o tom, že video a fotky sú upravené photoshopom a ide o hoax.

Zdroj: FB T. Taraba

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tomáš Taraba: Sudkyňa Záleská je prvá, ktorú by mali OČTK začať vyšetrovať!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: