eReport.sk
Mária Čírová s Mariánom Kachútom
Mária Čírová s Mariánom Kachútom

Čírová s Kachútom oslávili výročie. Manželovi venovala nádherné vyznanie

Mária Čírová a Marián Kachút oslavujú štvrté výročie svadby. Manželia tvoria pár už trinásť rokov, ale pred oltár sa postavili až po narodení syna Huga a dcérky Zoe.

Speváčka pripravila svojmu partnerovi krásne prekvapenie. Keďže Marián nemá rád krémové zákusky, objednala mu špeciálnu ovocnú tortu. Tri poschodia chutnej kombinácie melóna s bobuľovým ovocím ozdobila špeciálnym odkazom k ich výročiu.

Nádherné slová mu venovala aj v príspevku so spomienkovým svadobným videom. „Mnoho ľudí vstupuje do manželstva s tým, že je to krásna škatuľka plná všelijakých príjemných vecí, po ktorých sme tak dlho túžili… Priateľstvo, intimita, úcta… Pravdou ale je, že manželstvo je na začiatku prázdna škatuľka a predtým, ako z nej niečo vyberieme, musíme do nej niečo vložiť. Manželstvo nie je láska. Láska je v ľuďoch a ľudia ju vkladajú do manželstva.

Manželstvo nie je žiadna romantika, tá musí do manželstva preniknúť. Každý jeden pár sa musí naučiť umeniu a vytvoriť si zvyk dávať, milovať, slúžiť, ctiť, prejavovať záujem či uznanie a držať krabicu plnú. Ak z nej vezmeme viac alebo vyťažíme viac ako vložíme, krabica bude prázdna,“ napísala na Instagram. Mariánovi zároveň popriala všetko najlepšie a odkázala mu, že ho miluje stále viac.

Viac sa dozviete:

Čírová dostala od manžela nádhernú kyticu ružových ruží, s ktorými ju zvečnil na sociálnych sieťach. Taktiež jej poďakoval za štyri roky manželstva a trinásť rokov krásneho vzťahu, z ktorého majú tri deti. Mária mu aj v tomto prípade adresovala krásne slová, keď ho označila za najmilovanejšieho človeka na planéte.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čírová s Kachútom oslávili výročie. Manželovi venovala nádherné vyznanie

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport