eReport.sk
Mária Čírová, foto: profimedia

Dcéra Márie Čírovej hviezdi v známom seriáli. Dostala sa tam po protekcii?

Hudobníčka má doma vychádzajúcu hviezdu. Jej malá dcéra Zoe bojovala na konkurzoch o herecký flek.

Hudobníčka Mária Čírová je trojnásobná mama, ktorá sa stará aj o bábätko. Tým je najmladší syn Ruben. Behať musí ešte okolo dvoch detí. Syna Huga a dcéry Zoe. Najstaršia dcéra Zoe momentálne pričuchla k šoubiznisu. Hrá v seriáli Oteckovia a okrem toho účinkuje aj v špeciálnej epizóde speváckej šou, kde budú vystupovať talentované deti.

Musela absolvovať štyri kolá

„Bola to veľká radosť keď vyhrala konkurz. Ona nás o tom presvedčila a boli sme prekvapení. Spieva si doma, hrá na klavíri. S tým nemá problém, ale hrať v nejakom seriáli je iné. Presvedčila nás, že to chce skúsiť,” vyznala sa Čírová. „Poslali sme video vizitku a prešla všetkými šryrmi kolami. Dnes sa tešíme, že je tam. Hlavne, že ju to baví. Sú tam z nich aj skvelí kamaráti. Teší sa na každé natáčanie a my sme radi keď to už uvidíme. Doma si skúšame texty, syn Hugo všetky jej časti podčiarkuje, každý má nejakú rolu,” opísala speváčka.

Šikanuje spolužiačku

Mária Čírová pri výchove dbá na všetky detaily: „My ako rodičia na natáčanie nemôžme ísť, tak sa vždy pýtame na zážitky. Teraz sa bude riešiť problém šikany. Bavíme sa doma s deťmi otvorene o všetkých témach. Ako mama si na tom zakladám,” povedala. Aj takúto citlivú tému riešia: „Našťastie my sme sa s tým nikdy nestretli. Keď sme sa dozvedeli v scenári, že naša Zoe má šikanovať dievča v seriáli, tak mi nebolo všetko jedno. Tú postavu čo hrá je úplný opak aká je Zoe.” Blondínka dcére vysvetlila prečo má podať skvelý výkon: „Povedala som jej, musíš to tak dobre zahrať aby si potom mohla hovoriť o tom, ako sa to nerobí. To sú veci, ktoré dokážu veľmi ublížiť a bojuje s tým celý život.”

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport