eReport.sk
Mária Čírová

Čírová skúša novú profesiu. Stane sa zo speváčky zmrzlinárka?

Trnavčania zažili príjemné prekvapenie. Pri návšteve zmrzlinárne ich obslúžila známa speváčka. Mária Čírová vymenila na chvíľku mikrofón za naberačku a vyskúšala si prácu predavačky.

Počas lockdownu prišla väčšina umelcov o príjmy. Preto si mnohí neváhali dočasne nájsť iné zamestnanie, aby nevyšli na mizinu. Keď Trnavčania uvideli za pultom zmrzlinárne Máriu Čírovú, ihneď im napadla otázka, či náhodou nechce skončiť so spevom.

Slovenský šoubiznis sa však nemusí obávať, pretože nepríde o jednu z jeho najobľúbenejších tvárí. Čírová za pultom so zmrzlinami iba vypomáhala svojmu bratovi a vyskúšala si, aká náročná je práca v cukrárni počas letnej sezóny. Napriek veľkému počtu zákazníkov sa Mária šikovne obracala a spolu so sladkou pochúťkou rozdávala aj veľa dobrej nálady.

I keď jej predávanie zmrzliny šlo nepochybne dobre, predsa len by bola škoda prísť o takýto spevácky talent. Čírová preto za pultom nevydržala dlho a už sa ponáhľala k mikrofónu. Počas krátkeho pouličného koncertu potešila svojimi hitmi okoloidúcich rodákov, s ktorými si aj chvíľku zatancovala.

Viac sa dozviete:

  1. Romana Škamlová a Barbora Krajčírová
  2. Mária Čírová s Mariánom Kachútom

Výlet do zmrzlinárne sa páčil tiež Máriinej dcérke Zoe. „Maminka, bol to super deň,“ napísala jej na Instagram. Čírová sa o svoju budúcnosť nemusí obávať. Keby sa opäť istý čas nemohla venovať spevu, pokojne by si i na veľkú radosť svojich detí odskočila na najsladšiu brigádu.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport