eReport.sk
Cieľ zlikvidovať opozíciu potvrdený?
Zľava Robert Kaliňák, Robert Fico, Marek Para a Tibor Gašpar počas spoločnej tlačovky Smeru. Foto: yt/smer-sd

Cieľ zlikvidovať opozíciu potvrdený? Heger priznal stretnutie s Kaľavským. Fico zverejnil šokujúce nahrávky!


Cieľ zlikvidovať opozíciu potvrdený? Dočasne poverený premiér Eduard Heger klame, ak tvrdí, že nevedel o manipuláciách trestných konaní a úlohe zničiť Smer-SD. Na tlačovej konferencii to uviedol predseda strany Robert Fico, ktorý sa odvoláva na nahrávky potvrdzujúce stretnutie Hegera so šéfom operatívcov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Jánom Kaľavským.

Cieľ zlikvidovať opozíciu potvrdený?

O všetkom bol informovaný, vedel o objednávke na Smer a so všetkým súhlasil. A čo je horšie, on týchto čurilovcov, zločincov, ako aj tých zločincov na špeciálnej prokuratúre chránil,“ zdôraznil Fico.

Heger priznal Kaľavského

Na tlačovej konferencii následne pustil nahrávky Kaľavského, v ktorých hovorí, aké metódy policajti a vyšetrovatelia NAKA používali. Podľa Fica mal o metódach informovať aj Hegera, ktorý mal následne kontaktovať Igora Matoviča a Romana Mikulca. „Ráno na druhý deň vykopli dvere Kaľavskému a zadržali ho. Nech mi nikto nepovie, že je to náhoda,“ zdôraznil Fico s tým, že Kaľavský v nahrávkach zároveň potvrdil objednávku na likvidáciu Smeru-SD. Doplnil, že Kaľavského odstránili, aby nezačal hovoriť pre médiá.

Šokujúce nahrávky

Fico poukázal, že už na začiatku Hegerovej vlády sa začali objavovať informácie, že polícia a špeciálna prokuratúra manipulujú trestné konania. „A že sú tu konkrétne objednávky na konkrétnych ľudí, predovšetkým z prostredia Smeru,“ doplnil. Účelom týchto objednávok podľa neho bolo dostať týchto ľudí do väzby a znemožniť im politickú prácu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Fico po oslavách MDŽ
  2. Vľavo generálny prokurátor SR Maroš Žilinka a v popredí vpravo Matúš Šutaj-Eštok (Hlas-SD).
  3. Káčer sa pustil do Matoviča
  4. Hamran je Matovičov blázon
  5. Špičková nemocnica si zaslúži lepšie vedenie
  6. Na Hegera sa to sype

Predseda Smeru-SD pustil 30-sekundovú nahrávku aj v nedeľnej diskusnej relácii na televízii TA3. Heger v relácii priznal, že sa s Kaľavským stretol a potvrdil aj slová na nahrávke. Fica obvinil z klamstva a manipulácie. Zároveň ho vyzval, aby povedal verejnosti, odkiaľ takéto nahrávky má.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cieľ zlikvidovať opozíciu potvrdený? Heger priznal stretnutie s Kaľavským. Fico zverejnil šokujúce nahrávky!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: