eReport.sk
Vľavo generálny prokurátor SR Maroš Žilinka a v popredí vpravo Matúš Šutaj-Eštok (Hlas-SD).
Vľavo generálny prokurátor SR Maroš Žilinka a v popredí vpravo Matúš Šutaj-Eštok (Hlas-SD). Zdroj: tasr

Šutaj Eštok: Heger s Matovičom súťažia o to, kto povie viac klamstiev za minútu!

Hegerove klamstvá? Generálny manažér opozičnej strany Hlas-SD a poslanec Národnej rady SR Matúš Šutaj Eštok ostro kritizuje dočasne povereného premiéra, najnovšie aj lídra nového politického subjektu „Demokrati“ Eduarda Hegera.

Hegerove klamstvá?

Podľa opoziční, Eduard Heger neustále klame! Tieto obvinenia prišli po vystúpení premiéra v diskusnej relácii verejnoprávnej televízie. „Heger sa správa, akoby so svojím guru Matovičom súťažil o najväčší počet klamstiev za minútu. A verejnoprávna RTVS ako slúžka, ktorá na túto súťaž ochotne vytvára ihrisko,“ uviedol Šuraj Eštok v príspevku na sociálnej sieti.

Cíti sa na voličov hlasu

Strana Demokrati má podľa neho dosť mesiacov, aby oslovila občanov SR a ukázala im svoju výzvu. „Verím, že vieme získať aj podporovateľov strany Hlas. Pretože ten rozdiel medzi nami a stranou Hlas je jasný práve v našich hodnotách,“ povedal Heger.

Foto: Fb/sutajestok

Najväčšia chyba koalície

Eduard Heger v relácii zopakoval, že najväčšou chybou koalície bolo zvolenie generálneho prokurátora SR Maroša Žilinku

Reakcia Žilinku

Na slová dočasne povereného predsedu vlády Eduarda Hegera, ktorý spolu so svojim kabinetom stratil v decembri dôveru parlamentu. Reaguje samotný generálny prokurátor Maroš Žilinka. Ten Hegerovi, tak ľudovo povedené „vracia kritický úder späť!“

„Práve tak silná legitimita mi umožňuje pri výkone funkcie generálneho prokurátora SR principiálne a dôsledne ochraňovať, presadzovať a upevňovať zákonnosť, bez ohľadu na záujmy či predstavy politikov, politických strán alebo politických hnutí a nepodľahnúť pri tom tlaku médií či verejnej mienky. Ako som už viackrát zdôraznil, jediným imperatívom pre mňa vždy bol a bude jedine zákon,“ zdôrazňuje Žilinka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šutaj Eštok: Heger s Matovičom súťažia o to, kto povie viac klamstiev za minútu!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti