eReport.sk
Káčer sa pustil do Matoviča
Šéf slovenskej diplomacie Rastislav Káčer. Foto: tasr

Káčer sa pustil do Matoviča: Tento náš hrdina a papaláš! Fica vytiahol z politického hrobu

Káčer sa pustil do Matoviča. Majú sa v zuboch! Dočasne poverený minister zahraničných vecí Rastislav Káčer a líder hnutia OĽANO Igor Matovič sa dostali do slovnej hádky. Odkazy si posielajú ako inak, cez sociálne siete.

Do konfliktu sa politici dostali pre viacero vecí. Jednou z nich je zrejme samotná útočná povaha Igora Matoviča. Druhou, o to vážnejšiu vecou, je pokryteckosť expremiéra. Bývalému predsedovi vlády a dnešnému predstaviteľov opozície dlhodobo vyčíta, že využíval ochranka i v údajnej dobe, kedy neboli na to žiadne dôvody.

Dnes však samotný Matoviča má už vyše dva a pol roka pridelenú ochranku. Dokonca i v čase, kedy už nie je ministrom respektíve premiérom.

Chameleón Matovič

„Človek čo mení rétoriku ako chameleón farbu. Ficovi predlžovanie ochranky zúrivo vyčítal. Sám ochranku, na ktorú nemá nárok, využíva dodnes, takmer dva roky. Kritizoval papaláštvo a niet horšieho papaláša ako on. Takto sa správa len úplný podliak. Ale to nás pravda neprekvapuje,“ hovorí Káčer.

Foto: Fb/rastislavkacer

Šéf slovenskej diplomacie ďalej pokračuje: „Takže tento náš hrdina, ktorý dva roky s majákom a ochrankou brázdi bratislavské ulice, že chodci odskakujú ako kobylky v tráve, ide bez ochranky do Michaloviec. A ide na slušňáka, nie ako hulvát Káčer. Lebo ten si teda dovolil. Revúcemu stádu, zozbieraného Bratmi za brata (alias ruskou spravodajskou službou), slovenskými náckami a MUDr. Liptákom, ktoré ziapalo najhoršie nadávky a vyhrážky (verte vaša fantázia je slabá), že nepočul moderátorku vedľa seba – tak týmto si dovolil povedať že “revú ako paviány” a “správajú sa ako dobytok”. Lebo to je neuveriteľne neprimerané a hrubé. Asi utrpeli traumu z toľkej hrubosti,“ uvádza Káčer na adresu Matoviča.

„Papalášsky syndróm“

„Toto hovorí pokrytec s papaláškym syndrómom, ktorý by mu aj Fico mohol závidieť. Človek, ktorý permanentne, verbálne, písomne a nevyberane uráža hlavu štátu a takmer každého, kto sa dostane do jeho hľadáčika. Tragédia slovenskej politiky, hrobár posledných zvyškov viery občana v štát. Hádam to raz ocení aj sám veľký Vladimír Putin nejakým rádom Sputnika.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Žilinka vracia Hegerovi úder
  2. Veronika Remišová
  3. Fico po oslavách MDŽ
  4. Vľavo generálny prokurátor SR Maroš Žilinka a v popredí vpravo Matúš Šutaj-Eštok (Hlas-SD).

Káčer: Fica vytiahol z politického hrobu

„Igor Matovič bol síce neschopný premiér, ale jedno sa mu uprieť nedá. A mala by to primerane oceniť aj Slovenská spoločnosť anestéziológie a intenzívnej medicíny. Politickú mŕtvolu Smeru oživil ani nie z klinickej smrti, ale z hrobu. Na človeka, čo nevie bez podvodu ani diplomovku napísať, to je slušné.“

„PS“

„PS1: Len tak mimochodom. Ja ochranku – na rozdiel od Igora Matoviča – nemám. PS2: Link na jeho status nedám, nájdite si ak chcete. Pozdravujem všetkých čo si myslia, že sme OLaNO2 a že nás vymyslel on. Síce však keby to vymyslel on, ja by som tam nebol. Aká škoda, že to nevymyslel tento náš slovenský Churchil. PS3: Prosím Bratov za brata, Dr. Liptáka a náckov nech dajú repete. Alebo nie? Že možno vlastne taký Igor Matovič im zas, až tak proti srsti nie je?“ Píše na záver príspevku Káčer.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Káčer sa pustil do Matoviča: Tento náš hrdina a papaláš! Fica vytiahol z politického hrobu

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti