eReport.sk
Fico po oslavách MDŽ
Prejav Roberta Fica počas osláv MDŽ, foto:fb/smersd

Fico po oslavách MDŽ: Ďakujeme, že nás podporujete, Slovensko po voľbách vrátime do normálu!


Fico po oslavách MDŽ. Opozičná strana Smer-SD v piatok zorganizovala celoštátne oslavy Medzinárodného dňa žien, ktoré sa konali v Prievidzi. 4000 fanúšikov Smeru, ktorí zaplnili športovú halu do posledného miesta, si mohli užiť bohatý kultúrny a politický program, ktorého vyvrcholením bol koncert českej speváčky Heleny Vondráčkovej.

Predseda strany Robert Fico si je podľa svojich vlastných slov po akcii vedomý toho, že ľudia relatívne masovou podporou dávajú sociálnym demokratom do rúk obrovskú dôveru. „Na oslavy MDŽ v Prievidzi len tak nezabudneme. Podpora ľudí nie je samozrejmosť a my v strane Smer – SSD to vieme dvojnásobne,“ uviedol Fico na sociálnej sieti.

Z dna na čelo prieskumov

A Smer to v posledných rokoch naozaj nemal ľahké. Od začiatku pandémie covidu-19, cez odchod dôležitých osobností zo strany, potácanie sa na hrane zvoliteľnosti, pokus zatvoriť opozičného lídra, až po vedúcu pozíciu v prieskumoch preferencií voličov.

Oslavy MDŽ organizované strany Smer

Foto: fb/smersd

„Už viac ako tri roky od nášho reštartu robíme poctivú politiku. Tak ako ju cítime a hovoríme to, čo považujeme za správne. Aj vďaka poučeniu z chýb minulosti sme dnes takí, akí sme a môžeme len ďakovať, že nás tak podporujete,“ konštatuje Fico.

„Slovensko po parlamentných voľbách vrátime do normálu“

Fico verí, že strana Smer po parlamentných voľbách dokáže presvedčiť voličov. A, že spravovať veci verejné dokáže omnoho lepšie ako súčasná vládna koalícia. Tá sa po odchode Eduarda Hegera a štyroch ďalších ministrov definitívne otriasa v základoch. Je vlastne ťažké určiť, či hlavnou vládnou stranou už nie je strana Demokrati, ktorá neprešla parlamentnými voľbami.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hegerova a Matovičova hanba
  2. Odkladisko svojich nominantov
  3. Žilinka vracia Hegerovi úder
  4. Veronika Remišová

„Vážime si, že do strany Smer – SSD vkladáte vážnu dôveru. Slovensko po parlamentných voľbách vrátime do normálu, upokojíme a opäť sfunkčníme štát. Berieme to za svoj absolútny záväzok a hlavnú úlohu, ak sa staneme súčasťou budúcej vlády,“ uzavrel Fico po oslavách MDŽ

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico po oslavách MDŽ: Ďakujeme, že nás podporujete, Slovensko po voľbách vrátime do normálu!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: