eReport.sk
Hamran je Matovičov blázon
Predseda Smeru Robert Fico, foto:tasr

Fico roztrhal Hegera v zuboch: Je symbolom nekompetentnosti a pokračovania katastrofy!


Fico roztrhal Hegera v zuboch. Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar by mohol byť na zvoliteľnom mieste na kandidátke Smeru-SD. Líder strany Robert Fico mu ponúka miesto. Dočasne poverený premiér Eduard Heger, ktorý sa stal predsedom novej strany Demokrati, rokuje o predvolebnej spolupráci s ďalšími stredopravými stranami. Obaja to povedali to v diskusnej relácii V politike na televízii TA3.

Fico roztrhal Hegera v zuboch

Predseda Smeru pustil v relácii 30-sekundovú nahrávku, ktorá podľa neho preukazuje manipuláciu s trestnými konaniami. Šéf operatívcov Národnej kriminálnej agentúry Ján Kaľavský na nej informuje o stretnutí s premiérom Hegerom v kancelárii Tiposu, kde mu mal ozrejmiť aj prácu polície.

Heger priznal stretnutie s Kaľavským

Heger priznal, že sa s Kaľavským stretol, a potvrdil aj slová na nahrávke. Fica však obvinil z klamstva a manipulácie. „Pri vás je známe, že s nahrávkami manipulujete a zostriháte ich tak, aby to znelo vo váš prospech,“ podotkol. Zároveň vyzval Fica, aby povedal verejnosti, odkiaľ takéto nahrávky má.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Konečne niekto?
  2. Veronika Remišová
  3. Fico po oslavách MDŽ
  4. Káčer sa pustil do Matoviča

„Vláda nerobí nič“

Fico tiež v relácii skritizoval vládu, že nerobí nič proti zdražovaniu potravín. „Kým iné krajiny hľadajú riešenia ako zníženie DPH na potraviny na desať percent, vláda sa na to len pozerá,“ skonštatoval s tým, že 40 percent Slovákov žije od výplaty k výplate. Heger tvrdí, že ľuďom dávajú peniaze priamo do vrecka. Spomenul zvyšovanie dôchodkov či zavedenie rodičovského bonusu.

Uznesenie legitimizujúce vládu?

Parlament má podľa Hegera prijať uznesenie, ktorým legitimizuje vládu, aby mohla rozhodnúť a poslať migy na Ukrajinu. Smer za takéto uznesenie hlasovať nebude. Fico však upozornil, že na Slovensku nie je žiadny štátny orgán, ktorý by podľa Ústavy SR mal právo prijať rozhodnutie o vyslaní migov. Odmietol tiež posielanie zbraní na Ukrajinu.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico roztrhal Hegera v zuboch: Je symbolom nekompetentnosti a pokračovania katastrofy!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: