eReport.sk
Na kombosnímke zľava Eduard Chmelár a Vladimír Bilčík.
Na kombosnímke zľava Eduard Chmelár a Vladimír Bilčík. Foto: tasr

Chmelár ostro voči politikovi Modrej koalície: Morálny paralympionik! TOTO bude vysvetľovať iným orgánom

Chmelár ostro voči politikovi Modrej koalície. Politický analytik sa tvrdo ohradil voči slovenskému europoslancovi, ktorý kritizoval jeho účasť v diskusnej relácii RTVS. Eduarda Chmelára totiž pozvali debatovať do programu s názvom Do kríža. A politikovi zo strany Spolu (po novom Modrej koalície)Vladimírovi Bilčíkovi, pretože o ňom je reč, sa to ani trochu nepáčilo. A tak Chmelára dourážal, ako sa len dalo. Chmelár sa od Bilčíka ospravedlnenia nedočkal a tak sa podľa všetkého chystá politický analytik obrátiť na políciu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tridsať rokov SR!
  2. Remišovej počty zrejme nikdy nepôjdu
  3. Prezidentka SR Zuzana Čaputová a predseda strany Za ľudí Andrej Kiska počas stretnutia k výsledkom volieb do NR SR 3. marca 2020 v Prezidentskom paláci v Bratislave.
  4. Kde inde môže nelegitímna vláda vládnuť?

„Je to ďalšie fatálne zlyhanie pri výbere hostí v tejto relácii. Úlohou RTVS je vyváženosť a kvalita. Tieto ciele určite nenapĺňa pozvaním človeka, ktorý nedávno označil Husáka za najväčšieho slovenského štátnika 20. storočia, a ktorý opakovane popiera existenciu štvavej ruskej propagandy,“ drsne sa do verenoprávnej televízie obul Bilčík, ktorý Chmelíára nazval rovno konšpirátorom.

Zdroj: fb/bilcik.vladimir

„Pán poslanec, konšpirujete iba vy. Iba krátko: Chmelár odsúdil nielen vojnu na Ukrajine, ale aj inváziu v Iraku. Do relácie pozývam hostí, ktorý majú rôzne názory a pochádzajú z rôznych názorových skupín. Preto má aj násobne vyššiu sledovanosť ako podobné relácie. Howgh,“ toto odkázal Bilčíkovi moderátor relácie Jaroslav Daniška.

Reakcia moderátora Danišku na Bilčíka. – Foto: facebook

„No. Keby toto napísal nejaký anonymný hejter, mávnem nad ním rukou. Maximálne ho možno vysmejem. Ale inak nevenujem viac pozornosti podobne nepríčetným tvrdeniam. Ospravedlňujem sa, ale seriózne vyvracať, že nie som ruský agent, mi príde také hlúpe ako dokazovať, že nelietam na metle. A nepraktizujem bosoráctva. Ale keďže takéto veci tvrdí celkom vážne verejný činiteľ, budem sa musieť k celej tejto trápnej záležitosti postaviť otvorene a principiálne,“ napísal v reakcii na slová europoslanca Chmelár.

Chmelár pripomenul dávnejšiu debatu v TA3

Bilčíka vyzval, aby sa verejne ospravedlnil. „Vladimír Bilčík vedome klame, zavádza a osočuje čestného človeka. Neviem, prečo to robí, takéhoto ho nepoznám, podľa mňa ešte vnútorne nestrávil poníženie, keď som ho práve pred rokom v diskusnej relácii TA3 u pána Bielika zoči-voči usvedčil z klamstva o vojenskej zmluve s USA, ale jeho komplexom sa na tomto mieste nemienim venovať. Chcem len vecne konštatovať, že nie je pravda, že zľahčujem ruskú agresiu, a on to veľmi dobre vie,“ pripomenul Chmelár s tým, že „na tom ospravedlnení tentoraz striktne trvám. Na to môže vziať tie posledné zvyšky jedu, ktoré mu po napísaní toho nehanebného statusu zostali.“

Namiesto ospravedlnenia si Bilčík išiel svoje

Myslíte si, že sa Bilčík ospravedlnil? Ak tipujete, že nie, máte pravdu. Bilčík opäť len vychrlil status, aby dokázal, že má pravdu. A ponúkol fanúšikom niekoľko príkladov, z ktorých má vyplývať, že Chmelár je konšpirátor. „Ide o klasickú taktiku dezinformátorov – aby ľudia ničomu neverili a vždy si povedali, že každá minca má dve strany. Postup je nasledovný – do jasných faktov vniesť chaos, relativizovať udalosti a vždy dodať nejaké ALE bez dôkazov. Rusko napadlo Ukrajinu, ale… Keď však pravda neexistuje, neexistuje demokracia,“ vysvetľoval Bilčík.

Bilčík to vraj bude vysvetľovať iným orgánom

Posledné slovo si však vzal politický analytik, ktorý eurposlanca označil za morálneho paralympionika. „Vladimír Bilčík nevyužil príležitosť zachovať sa čestne, poctivo priznať svoje charakterové zlyhanie a ospravedlniť sa za šírenie nepravdivých informácií a osočovanie mojej osoby. Ešte aj vo svojej odpovedi zavádza a zbabelo odvádza pozornosť od podstaty veci. Namiesto ospravedlnenia za dokázané klamstvá prišiel len ďalší útok. Je to natoľko nízky človek, že sa nedokáže držať ani základných faktov, preto viac nebudem strácať čas pokusom o dialóg s človekom, ktorý si nectí realitu a vedome zavádza čitateľa – toto bude vysvetľovať iným orgánom, kde nedostane ani priestor, ani čas šaškovať ako pred svojim jednoduchým publikom na sociálnej sieti,“ zdôraznil Chmelár s tým, že je „škoda strácať čas s takýmito morálnymi paralympionikmi

Prinášame plné znenie poslednej reakcie Chmelára na status Bilčíka

GALÉRIA – Foto: fb/chmelareduard


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chmelár ostro voči politikovi Modrej koalície: Morálny paralympionik! TOTO bude vysvetľovať iným orgánom

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti