eReport.sk
Tridsať rokov SR!
Eduard Chmelár, foto:tasr

Chmelár o Hegerovi: Keď bývalý díler vodky povie, že chce ľuďom naliať ďalej, je čas prestať s alkoholom!

Chmelár kritizuje Hegera. Dočasne poverený predseda vlády Eduard Heger (OĽANO) to svojimi výrokmi poriadne prestrelil! Exminister financií označil za vinníkov situácie okolo cien energií samotných podnikateľov, ktorí naplno pociťujú silu energetickej krízy. „Nikto do konca roka neprišiel za nami a nepovedal, že, aby sme niečo zmenili. Kebyže prídu v októbri alebo v novembri. Ak by prišli, hneď by sme to do týždňa vyriešili,“ hovorí Heger.

Na jeho vystúpenie v sobotňajšej relácii reaguje i známy komentátor verejného diania na Slovensku, analytik Eduard Chmelár. Ten uviedol na svojej sociálnej sieti stručný status.

Chmelár kritizuje Hegera

„K vystúpeniu Eduarda Hegera v Sobotných dialógoch len jedna poznámka. Keď bývalý díler vodky povie, že chce ľuďom „naliať nádej“ a že táto vláda „dobieha vyspelé demokracie“, je najvyšší čas prestať s alkoholom. Lebo ľudia sa už nedajú opiť rožkom,“ uviedol analytik Eduard Chmelár na sociálnej sieti.

Chmelár o Hegerovi

Foto: Fb/Eduardchmelar

Pellegrini: Heger prekročil vsetky hranice!

Na vystúpenie Eduarda Hegera v diskusnej relácii verejnoprávnej televízie „Sobotné dialógy“ ostrou kritikou reagoval i bývalý premiér, predseda opozičnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini. Ten obvinenia dočasne povereného premiéra označil za arogantné. Takisto povedal, že ide z jeho strany o absolútne prekročenie všetkých hraníc.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Pellegrini apeluje na Čaputovú
  2. Heger arogante hádže vinu na podnikateľov
  3. Budú Slováci bez referenda?
  4. Posledná nádej vyhasla!
  5. Belousovová o návšteve holandského kráľa

„Napľuli ste ľuďom do tváre,“ reaguje Mažgút

Na Hegera zareagoval i hovorca Roberta Fica Ján Mažgút. „Zúfalí podnikatelia zatvárajú svoje živobytie a neprítomný Heger im arogantne napľuje do tváre. Pán Heger, Vy naozaj máte tú drzosť vyčítať podnikateľom, že Vám neboli doma klopať na dvere a žobrať, aby ste si robili svoju robotu? Vnímate vôbec realitu bežného občana, alebo ste už naozaj úplne mimo diania?,“ pýta sa nahnevane Mažgút.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chmelár o Hegerovi: Keď bývalý díler vodky povie, že chce ľuďom naliať ďalej, je čas prestať s alkoholom!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti