eReport.sk
Igor Bukovský, foto:fb/i.b.

Bukovský poslal Hegerovi drsný odkaz: Odovzdajte moc do rúk prezidentky!

Známy lekár a odborník na výživu sa okrem iného v ostatnom čase dostal do povedomia aj vďaka kritike politikov. Nepáči sa mu, akým spôsobom manažovali situáciu ohľadom COVID-19 na Slovensku. Pravidelne kritizoval najmä expremiéra Igora Matoviča. Spor dokonca zrejme skončí na súde. Teraz sa Bukovský zameral na predsedu vlády Eduarda Hegera.

Lekárovi sa nepáči to, akým spôsobom nabáda premiér ľudí k vakcinácii proti COVID-19. „Okres sa farbí na základe infikovaných občanov žijúcich v danom okrese. Nezafarbí sa na červeno alebo na bordovo na základe toho, čo robíme my v Bratislave, ale koľko pozitívnych je v okrese,“ poznamenal Heger s tým, že ak sa zaočkuje pár desiatok ľudí, môžu zabrániť tomu, aby sa ich okres zafarbil načierno.

Slovenský premiér Eduard Heger

Premiér Eduard Heger vyzýval ľudí nad 50 rokov k očkovaniu proti COVID-19. – Foto: tasr

Pán Heger, vyzývate ľudí, aby sa dali očkovať. Používate k tomu vyhrážky čiernou farbou na covid semafore a sprísnením opatrení. Podľa môjho názoru tzv. covid semafor nie je založený na serióznych vedeckých faktoch, ale na subjektívnych názoroch a vymyslených kritériách,“ povedal Bukovský. Svoje slová zverejnil na sociálnej sieti. „Ako predseda vlády ste podľa môjho názoru nezvládli nielen riadenie zdravotného problému, ale celú spoločnosť ste uvrhli do právneho a emocionálneho chaosu, ekonomickej krízy a do rozvratu, ktorý si nikto vo svojom živote nepamätá,“ myslí si odborník na výživu a varuje, že ak to takto pôjde ďalej, obáva sa vypuknutia fyzického násilia.

Čítajte viac:

  1. Firma Pfizer-BioNTech zatajila dôležitú génovú zložku vakcíny.
  2. Eduard Heger a Vladimír Lengvarský.
  3. Firma Pfizer-BioNTech zatajila dôležitú génovú zložku vakcíny.
  4. Firma Pfizer-BioNTech zatajila dôležitú génovú zložku vakcíny.

Tomu vraj treba za každú cenu zabrániť. A Bukovský vraj dokonca vie, ako na to. „Som presvedčený, že je najvyšší čas, aby ste ako vláda odovzdali politickú a výkonnú moc, ktorú ste nevyužili a zneužili, do rúk prezidentky Slovenskej republiky, aby tá bezodkladne vymenovala vládu odborníkov,“ uzavrel.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bukovský poslal Hegerovi drsný odkaz: Odovzdajte moc do rúk prezidentky!

6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre