eReport.sk
Igor Bukovský Foto: tasr

Bukovského vytočil respirátor na tvári Čaputovej i príhovor

Nie je tak dávno, čo lekár a odborník na výživu Igor Bukovský odkazoval vláde Eduarda Hegera, aby odovzdala moc do rúk prezidentky Slovenskej republiky. Zuzana Čaputová potom mala vymenovať vládu odborníkov. Najnovšie sa však Bukovský zameral aj na hlavu štátu.

Nepáčili sa mu totiž slová, ktoré odzneli v Čaputovej novoročnom príhovore, ktorá ľudí vyzývala k ohľaduplnosti a empatii. „Inšpirovali ma slová kňaza Martina Kramaru, že by možno pomohlo k zlepšeniu spoločenskej atmosféry a našich vzájomných vzťahov, ak by sme sa oslobodili od poddanského chápania slobody a vzťahu k moci. Pri poddanskom zmýšľaní vnímame všetky obmedzenia iba ako údel, ktorý nám bol daný zhora. Oproti tomu kráľovská, alebo tiež zrelá občianska sloboda, vychádza z možnosti konať sebavedome a slobodne, tak ako si to vyžaduje nielen náš záujem, ale aj záujem spoločenstva, ktorého sme súčasťou,“ povedala okrem iného prezidentka.

Známy lekár ofrflal novoročný príhovor prezidentky Zuzany Čaputovej. – Foto: fb/zcaputova

Podľa môjho názoru práve ona veľkou mierou prispela k tomu, že sú naše základné ľudské a občianske práva potláčané, popierané a odstraňované. Jej vlastné činy popierajú obsah jej slov a prejavov. Jej maska na tvári počas prejavu, je pre mňa dôkazom aj toho, že samotná naša prezidentka koná buď ako poddaná, alebo ako neschopná poskytnúť verejnosti vzor logického a kritického myslenia,“ frflal Bukovský, ktorý v minulosti neraz kritizoval rôzne protipandemické opatrenia.

Čítajte viac:

  1. Prezidentka Zuzana Čaputová.

Odborník na výživu dokonca prezidentke radí, čo by mala spraviť. „Ak chce zachrániť Slovensko pred ďalším spoločenským úpadkom a (politickým, ekonomickým, právnym aj fyzickým) násilím, mala by sa postaviť na stranu občanov a prispieť k odstráneniu súčasnej vládnej svojvôle a nie ďalej stáť na strane zdiskreditovanej a zlovestnej vlády a poučovať „ľudí“. Zlobu, nenávisť a celospoločenskú katastrofu v našom štáte vyvolala súčasná vláda, nie občania!“ uzavrel známy lekár.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bukovského vytočil respirátor na tvári Čaputovej i príhovor

Odoberať
Upozorniť na
guest
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti