eReport.sk
Jiří Krampol, foto: profimedia

Bubílková prehovorila o Krampolovi: Lekári ho ťahajú z druhého brehu

Jiří Krampol sa dostal do nemocnice so zápalom priedušiek. Neskôr sa jeho stav skomplikoval a s obľúbeným hercom a moderátorom to vyzeralo zle. Potvrdila to aj jeho kamarátka Zuzana Bubílková.

Krampol krátko po hospitalizácii uviedol, že už nikdy nechce spolupracovať s kolegyňou Zuzanou Bubílkovou. Naznačoval tak, že zápal priedušiek, ktorý prerástol do zápalu pľúc mohol, zaviniť niektorý z ich pracovných výjazdov.

Česká moderátorka sa k tomu najprv odmietla vyjadriť, ale nakoniec sa neudržala a pre Extra.cz povedala, ako to v skutočnosti bolo. „Práve teraz, keď je na prístrojoch, sotva dýcha a ťahajú ho z druhého brehu, nechcem prilievať olej do ohňa. No ukazovať na mňa, že práve kvôli mne sa nachladil, to je od tých ľudí okolo neho o to sprostejšie. V tomto som nevinne. Na naše spoločné vystúpenie, kde sa mohol nachladiť, chcel ísť on sám. Bolo to na farme u akéhosi kamaráta speváka Karla Bláhu a Jirkovi osobne záležalo na tom, aby tam bol. Naozaj si vyprosujem, aby ma z toho niekto obviňoval,“ odhalila skutočné dôvody Kramplovho ochorenia.

Samotná Bubílková sa ho snažila viackrát spomaliť. Napriek podlomenému zdraviu a slabšiemu srdcu však v práci vôbec nepoľavil a zrejme aj to sa mu stalo osudným. Moderátorka navyše naznačila, že jej kolega sa neustále pohyboval medzi ľuďmi a nedával na seba veľký pozor, čo mu taktiež mohlo priťažiť.

Viac sa dozviete:

  1. Jiří Krampol s Kateřinou Bláhovou

Hercov manažér pre Blesk.cz prezradil, že sa snáď domov dostane aspoň tesne pred Vianocami. Kvôli zlému zdravotnému stavu sa podľa jeho slov bude musieť pol roka izolovať a poriadne nabrať nové sily.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bubílková prehovorila o Krampolovi: Lekári ho ťahajú z druhého brehu

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti