eReport.sk
Jiří Krampol, foto: profimedia

Jiří Krampol: Po smrti manželky sa nebráni novému vzťahu!

Pred štyrmi mesiacmi zomrela po dlhoročných zdravotných problémoch obľúbenému moderátorovi manželka. Zdá sa, že najväčší smútok už je za ním a sám zostať nechce.

Vo februári minulého roku zbavil herec Jiří Krampol (82) čiastočne svoju manželku Hanu svojprávnosti. Pod ťarchou jej hazardovania so životom nemohol urobiť inak. Jeho manželka už nedokázala rozhodovať o tom, či podstúpi liečbu, alebo nie.

Nesvojprávna

Obmedzil jej aj prístup k peniazom a mohla manipulovať iba s určitým obnosom peňazí: „Robím len to, čo mi nariadili doktori, nič iné,“ reagoval vtedy. „Ide o situáciu, kedy si chorý človek neuvedomuje závažnosť svojej choroby. Myslí si, že je zdravá, no nie je tomu tak. Človek, ktorý má vred na dvanástniku a fajčí 80 cigariet denne, ten musí byť liečený aj nedobrovoľne,“ povedal v minulosti herec. Smutnú správu o jej smrti zdieľal na sociálnej sieti aj ich rodinný priateľ Jiří Marek. „Pred chvíľou mi volal Jirka, že Hanka o pol šiestej večer náhle zomrela doma. Je nám to všetkým veľmi ľúto, veľmi sa tešila na spoločnú dovolenku od polovice augusta na zámku Valeč, kde si chcela posilniť nalomené zdravie. Zbohom, Hanička, mali sme ťa radi,“ napísal.

Spolu 27 rokov

Učiteľka v materskej škole naposledy vydýchla v ich byte pri manželovi. Príčinou bolo údajne krvácaníe zadného traktu. V poslednom štádiu mala zdravotné problémy najmä kvôli závislosti od liekov a cigariet a niekoľkokrát sa liečila v rôznych zariadeniach. Jej ťažkosti sa podpisovali nielen na psychike, ale i na jej vzhľade.

Len nie zlatokopky

Moderátor sa zveril, že celý život verí na osud „Stane sa, čo se má stať. Nič nevyhľadávam, ale tiež nič nezatracujem dopredu. Viem si predstaviť, že ešte niekoho stretnem,“ prezradil. Ak si začne hľadať novú priateľku, obáva sa len toho, aby na neho neleteli zlatokopky: „Niektoré ženy môžu mať chybné predstavy, že mám veľa peňazí, tak by som ich rád už vopred vyviedol z omylu,” nadhodil nedávno s humorom v relácii TV Prima. „Čo mám sedieť doma a byť smutný? Snažím sa to odľahčiť,” povedal na margo manželkinej smrti.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jiří Krampol: Po smrti manželky sa nebráni novému vzťahu!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti