eReport.sk
Jiří Krampol s Kateřinou Bláhovou
Jiří Krampol s Kateřinou Bláhovou, Foto: Instagram/Kateřina Bláhová

Krampol mätie fanúšikov. Skutočne má vzťah s 26-ročnou kolegyňou?

Napriek náročnému obdobiu ho neopúšťa chuť na špásovanie s kamarátmi a fanúšikmi. Jiří Krampol sa objavil v spoločnosti s len 26-ročnou herečkou, ktorú predstavoval ako svoju priateľku. Hovoril im pravdu alebo všetkých s vtipom zavádzal?

Herec Jiří Krampol má za sebou veľmi ťažký koniec roka. V nemocnici skončil so silným zápalom pľúc, ktorý údajne dostal po jednom zo svojich pracovných výjazdov. Chvíľku bol jeho zdravotný stav veľmi vážny, ale nakoniec ukázal silu bojovníka a podarilo sa mu túto chorobu poraziť.

V spoločnosti so šarmantnou kolegyňou

Po úspešnom vyzdravení neobchádza Krampola dobrá nálada. Nedávno sa objavil na narodeninovej oslave svojej známej, kde sa stretol aj s viacerými celebritnými kamarátmi. Na prekvapenie všetkých neprišiel sám, ale v spoločnosti šarmantnej Kateřiny Bláhovej.

Len 26-ročnú herečku predstavoval ako svoju priateľku. Túto informáciu potvrdil aj Felix Slováček, ktorý sa s ním stretol. Keď sa na to pýtali české médiá samotného Jiřího, ten im všetkým odpovedal, že je jeho vec, či s niekym chodí. Týmto tvrdením ešte viac zahmlil celú situáciu.

Viac sa dozviete:

S definitívnym rozlúsknutím situácie nakoniec prišla samotná Bláhová. Tá pre Život v Česku prezradila, ako to medzi nimi v skutočnosti je. „Áno, s Jirkom máme vzťah, ale na priateľskej pracovnej úrovni. Síce ma na narodeninách predstavil ako svoju priateľku, ale bolo to myslené ako kamarátku,“ povedala Kateřina, ktorý dodala, že je už sedem rokov šťastne zadaná s priateľom Pepom. Jiří Kampol teda so svojimi kamarátmi a priaznivcami iba žartoval. Zrejme ho radosť z toho, že sa m zlepšil zdravotný stav, motivuje aj k takýmto pochabostiam.

FOTO: Jiří Krampol predstavil Kateřinu Bláhovú ako svoju priateľku

GALÉRIA – FOTO: Instagram/Kateřina Bláhová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krampol mätie fanúšikov. Skutočne má vzťah s 26-ročnou kolegyňou?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti