eReport.sk
Jiří Krampol, foto: profimedia

Obrovský šok: Herec Jiří Krampol skončil na vozíku!

Keď sa herec Jiří Krampol (83) objavil v motolskej nemocnici prítomných vydesil. Skončil na invalidnom vozíku! Tlačila ho na ňom jeho kamarátka Zuzana Bubílková (69). Čo sa stalo?

Keď Krampola v pondelok ráno odvážal personál nemocnice na invalidnom vozíku vyzeralo to naozaj strašidelne. Našťastie sa ukázalo, že to nebude až také vážne! „Musel som na pravidelnú mesačnú kontrolu s kolenom. Zuzka ma odviezla do nemocnice, keďže som mal dohovorený termín,“ priznal herec.

„Išli sme hneď ráno, pretože popoludní vystupujeme v domove dôchodcov za Prahou,“ vysvetlil herec. Problémy s chôdzou má Krampol už dlhšiu dobu. „Najväčší problém mi robí chôdza po schodoch, to je ešte stále utrpenie,“ priznal pred časom.

„Všetko to vzniklo pred rokmi, keď sme mali bitku na javisku a pretrhol som si väzy v kolene. Veľmi skoro som si vtedy nechal dať dole sádru. Od tej doby sa to tiahne,“ priznal zabávač. Minulý rok uvádzal súťaž MMA bojovníkov. „Ako na potvoru sa jeden z nich otočil a omylom ma kopol do mojej chorej nohy. Urobil mi bolestivý výron,“ prezradil Krampol. Teraz už som po operácií a hojí sa to,“ priznal s úľavou. Dokonca sa pustil aj do chudnutia, aby nohy toľko nezaťažoval.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Obrovský šok: Herec Jiří Krampol skončil na vozíku!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti