eReport.sk
Ľubos Blaha
Ľubos Blaha (SMER-SD), foto:tasr

Blahov ostrý odkaz Hamranovi: Dehonestujete políciu na Slovensku!

Opozičný politik a poslanec za stranu Smer-SD Ľuboš Blaha sa otvorene pustil do dočasne zvoleného prezidenta polícia Štefana Hamrana. Podľa podpredsedu Smeru Mikulcov „človek“ dehonestuje políciu na Slovensku.

„V týchto dňoch celé Slovensko s hrôzou sleduje, ako dehonestuje slovenskú políciu jej prezident Štefan Hamran. Šikanuje záchranárov, terorizuje opozíciu, zastrašuje ľudí a používa slovník ako pohonič,“ pustil sa opozičný poslanec do dočasného šéfa polície Hamrana.

Porovnal to s prácou exprezidenta

„Keby to videl generál Milan Lučanský, krútil by hlavou. V policajných kruhoch všetci vedia, čo si o Hamranovi myslel – opovrhoval ním tak, ako dnes celé Slovensko. Hamran si s Milanom Lučanským vybavoval účty až po smrti – tak to robia zbabelci,“ dodal Blaha

Foto: fb/ľubošblaha

Pôjde si uctiť Lučanského

„30. decembra si pôjdem o 14.00 na Národný cintorín v Martine pripomenúť hrdinu, ktorý celý svoj život bojoval so zlom. Pôjdem generálovi Lučanskému zapáliť sviečku. Tak ako to robím vždy, keď som v Martine,“ píše Blahu o jeho pláne prísť si uctiť pamiatku nebohého exprezidenta polície.

Bude vás zaujímať:

  1. Predlžovanie agónie Slovákom nepomôže
  2. Pápež František

Pridajú sa Kaliňák s Tarabom

Bývalý minister vnútra a člen strany Smer-SD Robert Kaliňák dnes oznámil, že si pôjde uctiť bývalého policajného prezidenta Lučanského, ktorý pred rokom zomrel za zatiaľ neobjasnených okolností. Vyzerá to, že Kaliňák možno vyvolal vlnu ohlasov, keďže sa k nemu najnovšie plánuje pridať aj nezaradený opozičný poslanec Tomáš Taraba.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blahov ostrý odkaz Hamranovi: Dehonestujete políciu na Slovensku!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie