eReport.sk
Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

Blaha srší humorom a servítku si pred ústa pri tom rozhodne nedáva. Však posúďte sami


Slovenská politická scéna je miestami doslova na smiech. A nielen tá. Prím v tom zväčša hrajú tí, ktorí sa usilujú vzbudiť dojem, že oni sú tí najsvätejší a najdokonalejší, ba že oni spasia nielen Slovensko, ale, keby im to bolo dovolené, aj celý svet. Mnohí pri tom však akosi zabúdajú, že akí skutočne sú už mali možnosť ukázať, lenže predviedli toho strašne málo, ba niektorí boli skôr na škodu ako na úžitok.

U Čaputovcov zúria?

A práve so „záchrancov“ a moralistov sveta si v statuse vystrelil Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD. Blaha si pri kritike nezvykne dávať servítku pred ústa, rovnako tak vie zabaviť svojím sarkastickým humorom.  Práve ten použil Blaha vo svojom najnovšom statuse, v ktorom hneď v úvode stručne skonštatoval – svet sa zbláznil! Z čoho sa tak Ľuboš Blaha teší?

„Prezident Rizman prišiel o tučný flek v Rade pre mimovládky. Tlieskam Matúšovi Šutajovi Eštokovi,“ neskráva radosť Blaha, podľa ktorého progresívnu chobotnicu treba čistiť, ako sa len dá. „Postupne na tom pracujeme. U Čaputovcov musia zúriť,“ pridáva svoj typický sarkazmus.

Svet sa zbláznil a my robíme všetko preto, aby sme aspoň na Slovensku zachránili zdravý rozum.

Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda Smeru-SSD

„Odvolaný bol aj šéf Súdnej rady Mazák. Bývalý Kiskov poradca lustroval sudcov ako posledný mafián. V minulosti oddaný komunista, teraz oddaný liberál – chlapík sa preslávil tézou, že počas Covidu netreba dodržiavať ústavu. Držím palce slušným a normálnym sudcom, aby vyčistili súdne orgány od takýchto spolitizovaných a nenávistných oportunistov,“ priostruje Blaha svoj slovník a dodáva, že zábava graduje aj v zahraničí.

Svet sa asi zbláznil

„Český premiér Fiala až tak nenávidí Rusko, že sa bol v USA kuknúť na zápas ruského hokejistu Ovečkina, známeho ruského patriota. Hlavná vec, že s našou vládou sa stretnúť nechce, lebo sme vraj proruskí – a preto chodí fandiť Ovečkinovi,“ páli smerák plnými do českého premiéra, ktorý sa na Slovákov za to, že náš šéf diplomacie Blanár rokoval so svojím ruským náprotivkom Lavrovom, nahneval dobre že nie na život a na smrť. O niečo menej zábavná je podľa Blahu správa z Bruselu, že polícia rozpustila mierumilovnú konferenciu euroskeptických politikov, na ktorej mal vystúpiť napríklad maďarský premiér Viktor Orbán.

Prosím, predajte svoje domy v Bratislave a peniaze pošlite na Ukrajinu. Hádam nebudete šetriť na takejto veľkej veci.

Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda Smeru-SSD

„V 19. storočí takto v Bruseli rozprášili konferenciu komunistov, z ktorej neskôr vznikla Internacionála – dnes majú podobné metódy na každého, kto kritizuje EÚ a chce mier. V Bruseli zjavne už ani nepredstierajú, že sú demokrati. Máš iný názor, tak bum, zakážeme ťa. Adolf Hitler by to neurobil inak,“ nešetrí sarkazmom Blaha a dodáva, že vojnoví štváči sa aktivizujú nielen v Bruseli, ale aj na Slovensku. Najnovšie totiž vyhlásili zbierku na zbrane pre Ukrajinu. „Slniečkari dávajú dokopy krvavé peniaze, určené na vraždenie a zabíjanie – gratulujem,“ ide si svoje podpredseda Smeru-SSD.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podpredseda Smeru Ľuboš Blaha
  2. Majú strach zo Smeru?
  3. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)
  4. E. Kaliňák a Ľ. Blaha

„Prosím, predajte svoje domy v Bratislave a peniaze pošlite na Ukrajinu. Hádam nebudete šetriť na takejto veľkej veci. A potom, šup na front, ešte si aj spolu s banderovcami zavrieskajte nacistický pozdrav Sláva Ukrajine. A pred odchodom nezabudnite objať psíčka. Len s tým prosím neotravujte drvivú väčšinu Slovenska, ktorá chce mier a normálne vzťahy s Ruskom. A tej vašej vojny má plné zuby,“ odkazuje v samom záver Ľuboš Blaha, ktorý Slovákov ešte ubezpečuje: „Svet sa zbláznil a my robíme všetko preto, aby sme aspoň na Slovensku zachránili zdravý rozum.“

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha srší humorom a servítku si pred ústa pri tom rozhodne nedáva. Však posúďte sami

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: