eReport.sk
Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)
Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD), zdroj foto: fb

VIDEO Blaha: Veľmi vážne odhalenie! Ďalší škandál Progresívneho Slovenska a Herák obvinený z pedofílie

,,Ďalší škandál Progresívneho Slovenska,“ začal slovami svoj status na sociálnej sieti Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD).

,,Pri zakladaní Progresívneho Slovenska bol aj zločinec, ktorý znásilnil minimálne dve ženy a dostal za to tri roky basy. A tí istí PS-kári dnes tárajú o znásilneniach? Šimečka a Čaputová sa tam s týmto násilníkom bratríčkovali a dnes sa hrajú, že im záleží na ženách? Že ich hanba nefacká,“ uviedol v statuse. (viac vo videu)

V roku 2018 na zakladajúcom sneme Progresívneho Slovenska v Žiline bol jedným z hostí bývalý český poslanec Dominik Feri, ktorého súd uznal vinným zo znásilnenia a bol odsúdený na tri roky väzenia. ,,Do vedenia v tedy boli zvolení Štefunko, Čaputová, Šimečka, Jaurová, Bihariová aj Truban. Neuveríte, kto bol na sneme spolu s nimi. Český poslanec Dominik Feri. Ešte sa tam aj vyjadroval, aké je PS cool a ako im drží palce,“ uviedol Blaha.

Pri zakladaní Progresívneho Slovenska bol aj zločinec

Český poslanec Dominik Feri znásilnil minimálne dve ženy, jedna z nich nebola ešte plnoletá, takže je aj pedofil a dostal za to tri roky basy. A tí istí PS-kári dnes tárajú o znásilneniach? Majú násilie na ženách vo svojom DNA“ vysvetľuje podpredseda parlamentu.

Zdroj: fb

Poslankyňa Marcinková, ktorá sa vydáva za ochrankyňu žien

„Aha, aké krásne fotečky má s násilníkom Ferim. Nie je vám z toho zle? Toto je ten ich slávny liberalizmus! Toto je ten ich boj za ženy! Sú to obyčajní pokrytci!“ V závere uviedol Blaha.

Čo je s Herákom? Obvineným z pedofílie

Podpredseda parlamentu vo videu ďalej pripomína Jozefa Heráka. Bývalého poslanca za Matovičovo OĽANO, ktorý je obvinený zo závažného trestného činu z pedofílie.

„Toto je ten ich pokrytecký liberalizmus. Práve naopak, my budeme chrániť ženy pred takýmito úchylákmi ako je Herák z OĽANO, ktorý má podľa obvinenia na svedomí šesť dievčatok! OĽANO má svojho pedofila Heráka, PS má svojho Feriho.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Blaha: Veľmi vážne odhalenie! Ďalší škandál Progresívneho Slovenska a Herák obvinený z pedofílie

Odoberať
Upozorniť na
47 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre