tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Poslanec NR SR Ľuboš Blaha (SMER-SD).
Poslanec NR SR Ľuboš Blaha (SMER-SD). Foto: tasr

Blaha žiada okamžitý koniec vlády: Máme vážne čakať, kým sa Sulík dosýta vyčvachtá v Dubaji?

Včerajšie vyhlásenia ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS) zanechali v spoločnosti zmiešané pocity. Sulík sa na jednej strane pokúsil zatlačiť na koaličnú stranu OĽANO, no na strane druhej vo svojej podstate nijak nevyriešil problém takmer absolútnej neakcieschopnosti vlády riešiť závažné spoločenské problémy, ktoré sú spojené predovšetkým s krízou. Poriadny náklad za svoje konanie v stredu a vo štvrtok dostal minister od viacerých politikov, ku ktorým sa najnovšie pridal aj sociálnymi sieťami ohrdnutý podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico na snímke z videa.
  2. Minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO).
  3. Richard Sulík predseda SaS
  4. Na kombosnímke zľava Richard Sulík (SaS) a Igor Matovič (OĽANO)
  5. Premiér SR Eduard Heger (OĽaNO).
  6. benzínka čerpacia stanica pumpa vodič tankovanie

„To teraz máme vážne celé leto čakať, kým sa Sulík dosýta vyčvachtá v Dubaji? Alebo pôjde naháňať kengury na svoju haciendu do Austrálie? Pri všetkej úcte – dať si reklamnú prestávku dva mesiace, kým defintívne povalím vládu, to sa môže stať iba na Slovensku. Tak buď choďte od toho alebo pomáhajte ľuďom. Ale takéto – aj sme odišli, aj sme neodišli, to je zbabelé, cynické a nezodpovedné. Ešte raz – ľudia padajú na ústa, vy to nevidíte?,“ odkazuje Blaha Sulíkovi cez sociálnu sieť Telegram.

Čaputová medzičasom propaguje festival Pohoda

Do celého vládneho problému by sa podľa poslanca mala vložiť prezidentka SR Zuzana Čaputová. Tá má však podľa Blahu v súčasnosti síce menej podstatné, ale príjemnejšie starosti, ktorým dáva prednosť.

„Čaputová v týchto chvíľach nemá na práci nič lepšieho, ako propagovať Pohodu v Trenčíne,“ myslí si Blaha. „Pri všetkej úcte, hlava štátu už mala dávno vyzývať k riešeniam ústavnej krízy. Slovensko nemá vládnu koalíciu. A prezidentka nič. Ona si ďalej bezducho plynie, akoby sa nič nedialo – však pohoda,“ dodal.

Nepotrebujeme ani matovičovskú psychiatriu, ani sulíkovskú sociopatiu, ani čaputovskú beznádej.

Ľuboš Blaha.

Vládni politici vraj pri svojom súčasnom rozhodovaní nehľadia na potreby krajiny, ani jej občanov: „Záleží im len na vlastnej moci a vlastnom zbohatnutí. Sú bezduchí a prázdni. Riešia svoje BMW-čka, garderóby, šperky a doláre – ako nejakí zadubení veksláci spred Priora v 90-tych. Od takýchto ľudí sa nedá očakávať štátnicky prístup. Zabudnite na to. Budú sa ďalej primitívne hádať a otravovať tým Slovensko – bez akejkoľvek profesionality a štábnej kultúry. Všetci do jedného by sa mali spakovať a ísť. Slovensko potrebuje zachrániť pred totálnym chaosom, čo spôsobili.“

Riešením, ako už tradične opozícia pripomína, by vraj mali byť predčasné parlamentné voľby, ktoré by priniesli úplne novú vládu. „Nepotrebujeme ani matovičovskú psychiatriu, ani sulíkovskú sociopatiu, ani čaputovskú beznádej. Slovensko potrebuje poriadok. Mier. Sociálne istoty. A stabilnú ľavicovú vládu. Okamžite!,“ uzavrel Blaha.

FOTO Prinášame, bez cenzúry, celý status podpredsedu Smeru-SD

Zdroj: t.me/lubosblahasmer


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha žiada okamžitý koniec vlády: Máme vážne čakať, kým sa Sulík dosýta vyčvachtá v Dubaji?

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku