eReport.sk
Blaha sa pustil do RTVS
Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha. Foto: yt/smersd

Blaha sa znovu poriadne rozohnil, tentokrát mu zdvihla tlak moderátorka Jančkárová z RTVS


Robert Fico sa pred takmer dvomi týždňami stal obeťou nepochopiteľného činu, ktorý možno smelo nazvať atentátom. Rozhnevaný a sklamaný prívrženec progresívcov Juraj Cintula sa rozhodol vyriešiť veci s nenávideným premiérom raz a navždy. Ani štyri guľky v tele ale Roberta Fica neusmrtili. Šokujúce však je, že mnohí ukazujú prstom ako na vinníka najmä na niektorých členov strany Smer-SSD, ktorí vraj rozsievali medzi ľudí nenávisť. 

Jančkárová „kope“ do Smeru-SSD

Priam nepochopiteľné je, že medzi šíriteľov tejto „pravdy“ sú nielen niektorí mainstreamoví novinári, ale dokonca aj moderátorka verejnoprávnej televízie, ktorej strana Smer-SSD určite nepatrí medzi obľúbené. Jasno v tejto veci má aj podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha, ktorý v statuse napísal, že v RTVS už našli vinníka atentátu na Roberta Fica. Má ním byť práve on!

„Predseda Smeru-SSD Robert Fico leží po atentáte v nemocnici a najnezávislejšia moderátorka v dejinách žurnalistiky Marta Jančkárová z RTVS už prišla na to, kto za to môže – Ľuboš Blaha,“ skonštatoval podpredseda Národnej rady po sledovaní nedeľnej diskusnej relácie O 5 minút 12.

Teraz ešte nemôžu priamo kopať do premiéra, lebo by to bolo trápne, a tak kopú do mňa.

Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR podpredseda Smeru-SSD

„V nej sme sa dozvedeli, že opozícia za nič nemôže a prezidentka Čaputová samu seba vychválila do nebies. Ako vinník sa menovite riešil len jeden poslanec – zlý Blaha. Lebo áno, moja nenávisť viedla k pokusu o vraždu Roberta Fica. Takto to nejako vidia v RTVS,“ zmýšľa sa hneď od úvodu Blaha.

„Keď im Jano Richter flochol, že autorom parlamentného uznesenia o zmierení som ja, Jančkárovej sa zrútil svet. Tak veľmi chcela zo mňa urobiť toho najhoršieho, a bum nevyšlo. Ja len, že toto je moderátorka verejnoprávneho médiá – namiesto toho, aby riešila vinníka atentátu, ona kope do nás, do Smeru, do obete,“ sarkasticky hodnotí Blaha.

Miesto Fica teraz kopú do Blahu

Podpredseda Smeru-SSD vraj chápe, že z neho má „kopa“ ľudí komplexy, ale toto je podľa neho už fakt za čiarou. „Z dnešného O 5 minút 12 akoby vyplývalo, že v nemocnici leží Zuzana Čaputová a nie Robert Fico. Dozvedeli sme sa ako sa jej niekto vyhrážal – a to je predsa horšie ako štyri guľky do tela. Aj Heger len o vlások unikol smrti – ach, zabudnite na Roberta Fica, to Heger je tu obeť!“ pokračuje v sarkazme, ktorý ešte dodáva:

„Čo tam po tom, že prezidentka Čaputová ostentatívne šírila nenávisť voči premiérovi Robertovi Ficovi. Čo tam po tom, že ľudí vyzývala, nech „netliachajú“. Slováci, ktorí nechcú vojnu proti Rusku, sú vraj „zmätení“ – toto tvrdila.“

Najlepším spôsobom, ako nám môžete vyjadriť podporu, je ísť voliť v eurovoľbách.

Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR podpredseda Smeru-SSD

„Až kým sa nenašiel nejaký Cintula, ktorý jej vypisoval listy, aká je múdra a odvážna. A jej fanúšik „problém“ vyriešil,“ poznamenáva Blaha, podľa ktorého práve jeho podsúvala moderátorka Jančkárová ako hlavnú tému podsúvala nielen v prvej časti, ale aj v otázke Čaputovej.

„Nikoho iného nemá tak v zuboch. Už tú svoju nenávisť nevie ani skrývať,“ konštatuje pohoršene podpredseda Smeru-SSD. „Teraz ešte nemôžu priamo kopať do premiéra, lebo by to bolo trápne, a tak kopú do mňa. O pár týždňov pôjdu po Robertovi – pripravujú si pôdu,“ myslí si Blaha.

Hanba žurnalistiky aj ľudskosti

„Pán premiér, nechcete podstúpiť sebareflexiu, veď predsa, hovorili ste o prostitútkach a potkanoch, veď to vy si za to môžete….“ Toto podľa Blahu príde keď sa Robert Fico vráti do svojej funkcie. „Uvidíte, už sa na to tešia. Sem to tlačia,“ predpovedá Blaha, ktorý je presvedčený, že teraz je na rade on, lebo „potrebujú likvidovať bojovníkov v Smere“.

Od Čaputovej sa podľa Blahu dozvedáme, že „obeťou mohol byť každý“ a ona sa pri tom ľutuje, že o nej povedal, že je agentka. „Lebo to je strašnejšie než pokus o vraždu premiéra. Poľutujme pani prezidentku, to ona je tu obeť,“ nepoľavuje Blaha vo svojom sarkazme.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tak čo, ospravedlníte sa, pán poslanec Valášek? Touto vetou začína Eduard Chmelár svoj najnovší príspevok na sociálnej sieti.
  2. Majú toho správneho?
  3. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)

„A samozrejme, treba útočiť na alternatívu. Lebo Jančkárová, ktorá ešte aj 10 dní po atentáte na nášho predsedu šíri nenávisť voči mne, je úplná peacemakerka, to len zlý Danny Kollár je to najväčšie monštrum. Ja viem, ako to vo vás po takýchto mediálnych fauloch vrie, priatelia. Ale poprosím vás o pokoj,“ vyzýva Blaha  pridáva, že Smer-SSD nie sú násilníci ako oni.

„Najlepším spôsobom, ako nám môžete vyjadriť podporu, je ísť voliť v eurovoľbách. A dať mi krúžok. Tým ich naštvete najviac – Čaputovú aj Jančkárovú. Lebo to, čo stvárajú, je hanbou žurnalistiky aj akejkoľvek ľudskosti,“ dodáva na samý záver Ľuboš Blaha.

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha sa znovu poriadne rozohnil, tentokrát mu zdvihla tlak moderátorka Jančkárová z RTVS

Odoberať
Upozorniť na
50 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: