eReport.sk
Andrej Bičan, Ľuboš Machaj Zdroj: topky/tasr/koláž eReport

Bičan o riaditeľovi RTVS: Machaj prišiel a vyhodil ma. Úspešnú reláciu nahradil neúspešnou, teda zlyhal


Podľa Bičana nebol Machaj kvalitným riaditeľom RTVS a manažérsky zlyhal, pretože vymenil úspešnú a vysoko sledovanú reláciu za dve, ktoré nedosahovali výkonnosť pôvodnej relácie.

Populárny moderátor Andrej Bičan so svojou šou 5 proti 5 lákal divákov pred televízne obrazovky 14 rokov. Riaditeľa RTVS Ľuboš Machaj mu však dal pred dvoma rokmi padáka. Bičan si však myslí, že ešte nie je všetkým jeho moderátorským dňom v RTVS koniec a spolieha na výmenu vedenia.

Diletant na poste riaditeľa

Andrej Bičan s reláciou 5 proti 5 skončil po príchode nového vedenia RTVS. Riaditeľ Ľuboš Machaj po tom, ako bol zvolený do funkcie, túto veľmi úspešnú a divácky obľúbenú reláciu zrušil a s Bičanom sa nepochopiteľne rozlúčil. „Výmena nastala vždy… zažil som ich x. A čo k tomuto riaditeľovi? Tento riaditeľ prišiel, zrušil ma, nahradil ma niečím, čo malo polovičný rating,“ uviedol pre Topky.sk Bičan.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Blaha sa pustil do RTVS
  2. generálny riaditeľ RTVS Ľuboš
  3. ministerka kultúry SR Martina Šimkovičová,

Nebol to teda podľa jeho názoru kvalitný zásah do vysielacej štruktúry. „Z toho vyvodzujem, že nebol kvalitným riaditeľom a manažérsky zlyhal. Pretože vymeniť reláciu za dve, ktoré nedosahujú výkonnosť tej relácie je sklamanie toho, čo mal urobiť a čo mal priniesť. Sľuboval, že príde niečo lepšie a neprišlo,“ skonštatoval moderátor.

Zdroj: Topky

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bičan o riaditeľovi RTVS: Machaj prišiel a vyhodil ma. Úspešnú reláciu nahradil neúspešnou, teda zlyhal

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: