eReport.sk
Blaha o rozhodnutí Nemecka
Ľuboš Blaha, foto:tasr

Blaha sa prudko obul do Kovačiča z Markízy: Nikdy nemal dostať vysokoškolský titul!

Podpredseda opozičnej strany Smer-SD Ľuboš Blaha obvinil moderátora televízie Markíza Michala Kovačiča z podvodného získania vysokoškolského titulu. Pri kontrole jeho diplomovej práce totižto zistil údajne vážne nedostatky a to hlavne v oblasti zdrojovania. Kovačič mal totižto čerpať len z veľmi nízkeho počtu kníh.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. slovensko musí bojovať proti dezinformáciám
  2. Politický analytik Ján Baránek.
  3. Milan Lučanský krátko po vymenovaní za nového prezidenta Policajného zboru SR 30. mája 2018.
  4. Matovičovi a spol v sobotu zachránilo zadok, že nesplnil svoj sľub.

„Michal Kovačič z Markízy nikdy nemal dostať vysokoškolský titul. Včera som sa dostal k jeho diplomovej práci a ešte teraz som v šoku. Normálni študenti pri písaní svojich diplomoviek študujú desiatky kníh a musia používať štandardnú vedeckú metodológiu,“ vyjadril sa Blaha na sociálnej sieti.

„To aj Matovič si dal viac záležať“

Blahu mohol rozčúliť spôsob, akým Kovačič viedol víkendovú reláciu Na telo. Blaha sa v nej už tradične stal jednou z tém a to bez ohľadu na to, že v relácii tentokrát nebol fyzicky prítomný.

„Kovačič použil dve brožúrky od politikov Chrena, Švejnu a Oravca z SaS a napísal neoliberálny paškvil na úrovni Kaníkovho letáku. To aj Matovič si dal na svojom plagiáte viac záležať ako Kovačič na svojej diplomovke. Sami sa presvedčte. Pán Kovačič, ospravedlňte sa a odíďte z verejného života. Nejde o nič osobné. Toto je jednoducho strašná hanba,“ dodal k téme Blaha.

Naď kritizoval Fica

Naď vytiahol naratív „vojny za našimi humnami.“ Minister obrany sa na sociálnej sieti vyjadril k výrokom predsedu Smeru- SD Roberta Fica v relácii Na telo. Počas diskusie sa okrem iného opozičný politik pýtal, či je naozaj nevyhnutné v situácii v akej sa naša krajina a najmä obyčajní ľudia v nej nachádzajú, astronomicky zvyšovať financie, ktoré tečú do rezortu obrany. Naď, ktorý nedávno tvrdil, že Slovensko sa kľudne môže vzdať systému Patriot, lebo situácia je dobrá, teraz otočil a vytiahol naratív „vojny za našimi humnami.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha sa prudko obul do Kovačiča z Markízy: Nikdy nemal dostať vysokoškolský titul!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti