eReport.sk
Jaroslav Naď na archívnej snímke počas kampane pred voľbami do NR SR vo farbách OĽANO. Foto: fb/jn

Naď, ktorý za svoj najväčší úspech považuje vyzbrojenie Ukrajiny: Mafián Fico chce kradnúť peniaze z obrany!

Naď vytiahol naratív „vojny za našimi humnami.“ Minister obrany sa na sociálnej sieti vyjadril k výrokom predsedu Smeru- SD Roberta Fica v relácii Na telo. Počas diskusie sa okrem iného opozičný politik pýtal, či je naozaj nevyhnutné v situácii v akej sa naša krajina a najmä obyčajní ľudia v nej nachádzajú, astronomicky zvyšovať financie, ktoré tečú do rezortu obrany. Naď, ktorý nedávno tvrdil, že Slovensko sa kľudne môže vzdať systému Patriot, lebo situácia je dobrá, teraz otočil a vytiahol naratív „vojny za našimi humnami.“

Mohlo by vás zaujímať

  1. Vydiera Zelenský niečim Bidena?
  2. Vláda a kajúcnici navždy spolu?
  3. Šéf Smeru Robert Fico na snímke z videa.
  4. Robert Fico (Smer-SD) na snímke z videa.

„Po tom, čo obvinený poslanec Fico nadával na vojakov, že nevedia ani pochodovať, po tom, čo ich so svojou mafiánskou skupinou okrádal o stovky miliónov, dnes si definitívne podpísal volebný rozsudok u všetkých vojakov, ich rodinných príslušníkov a civilných zamestnancov rezortu obrany,“ píše Naď na sociálnej sieti.

Zlatá baňa

„Výroky poslanca Fica vypovedajú o tradičnom prístupe SmeroMafie – nie len okradnúť, ale aj zobrať to posledné čo ostalo. Ja rozumiem, že zlatá baňa – rezort obrany, bola pre Ficových kamošov zatvorená, a preto sú niektorí poriadne nervózni, iní doslova šalejú, však?!,“ vyjadril sa Naď. Pripomíname, že minister predtým dlhé roky pôsobil práve zbrojárskom priemysle. A jeho rezort má tak trošku problém so zverejňovaním zmlúv.

Vojna je vojna

„No žiadať zobrať peniaze z rozpočtu, ktorý ide na obranu občanov a Slovenska, a to obzvlášť v týchto časoch, keď je vojna doslova na našich hraniciach, to môže iba… Fico. Žiaden vojak či civil z rezortu obrany už obvineného vodcu mafiánskej skupiny voliť nebude. Dobre odvedená robota, don Fico,“ uzavrel minister obrany s modrou knižkou.

Alebo aj nie

Nedávno sme vás informovali, že naše územie opustila jedna batéria systému protivzdušnej obrany Patriot,. Naď vtedy tvrdil, že je to aj preto, že je situácia za „našimi humnami dobrá.“ Nuž, vyznieva to teda tak, že vojna na niektoré zámery poslúži dobre, na iné až tak nie..

Ukrajina

Fico sa Pčolinského ako zástupcu vlády v relácii pýtal, „prečo má Slovensko kupovať všetko, čo sme mali ale zadarmo sme poslali na Ukrajinu.“ Sám pán minister sa vyjadril, že jeho najväčším tohtoročným úspechom ako ministra slovenského rezortu obrany bolo vyzbrojenie Ukrajiny.

Ministerstvo sme napríklad kontaktovali so žiadosťou o informáciu, koľko nám Ukrajina zaplatila za najnovšie húfnice Zuzana. Naď totiž tvrdí, že tentokrát šlo o obchod a nie o dar. Odpovede sme sa zatiaľ nedočkali. Nie je totiž vojna ako vojna a infozákon ako infozákon.

Zdroj: Fb J. Naď


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naď, ktorý za svoj najväčší úspech považuje vyzbrojenie Ukrajiny: Mafián Fico chce kradnúť peniaze z obrany!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti