eReport.sk
Ľuboš Blaha, foto:fb/smersd

Blaha o Matovičovi a Sulíkovi: Rútime sa do krízy, oni sa ohadzujú pubertálnymi správami!

Všimli si to aj v opozícii. Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha ostro kritizuje ministra financií Igora Matoviča (OĽANO) i šéfa rezortu hospodárstva Richarda Sulíka (SaS). Podľa opozičníka sa Slovensko ocitlo v ťažkých časoch. Problémy ako inflácia či predražené ceny pohonných hmôt trápia občanov viac, ako „infantilne“ hádky medzi koaličnými partnermi. Redakcia eReport sa nemusí stotožňovať s názormi osôb, ktoré uverejňuje.

Podľa Blahu sa Slovensko rúti do hrozivej plynovej krízy a práve koaličná kríza a dennodenne hádky vládnych lídrov dávajú skutočné problémy krajiny na druhú koľaj. „Vypnite už niekto tú béčkovú telenovelu, prosím. Slovensko potrebuje vládu, nie večné hádky týchto dvoch sebastredných pubišov,“ píše Blaha.

Ťažká hospodárska kríza?

„Len pripomínam, že o Slovensku písali v britskom The Economist. Nepíšu o nás často. Schválne odcitujem: Čiže nám tu hrozí 5-percentný prepad, čo je ťažká hospodárska kríza. Hrozí prepúšťanie, krachy, chudoba. Zo Západu nám odkazujú, že máme znížiť spotrebu elektriny o 15%. Prestaneme sa kúpať teplou vodou a cez zimu budeme mrznúť. Bravó!“ uvádza opozičný poslanec.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na ilustračnej snímke bankovka Slovenskej republiky v nominálnej hodnote 10 slovenských korún, na ktorej je portrét Ľudovíta Štúra.
  2. Ľuboš Blaha na snímke z videa.
  3. Prezidentka SR Zuzana Čaputová.
  4. Hlavný hygienik Slovenskej republiky Ján Mikas.
  5. Na kombosnímke zľava Richard Sulík (SaS) a Igor Matovič (OĽANO)
  6. Richard Sulík, koaličná kríza, SaS vs OĽANO
  7. Eduard Heger, premiér, predseda vlády SR
  8. Zuzana Čaputová

Infantilne hádky

„Chudobní a zmrznutí. Bez práce a bez perspektívy. Toto tu hrozí a upozorňujú na to už aj západné médiá. Ukazujú osobitne na Slovensko. A tu sa rieši nejaká Sulíkova sms-ka. Že treba vyhodiť z koalície Borisa. Jeden urazený, druhý urazený – a štát v paralýze. Vláda neexistuje. A logicky – nerobia nič pre to, aby odvrátili energetické a sociálne inferno, ktoré sa na nás rúti. Ceny energií vzrastú o stovky eur, už aj liberálne plátky otvorene hovoria, že to zasiahne najmä dôchodcov – tu pôjde o život!“

Bezvládie?

„Nevládne tu nikto. Heger nič, Čaputova nič. Len sa čaká na tsunami, ktoré nás na jeseň zmetie.Predčasné voľby sú holá nevyhnutnosť. S referendom sme v cieľovej rovinke, vláda je v smrteľnej agónii. K moci sa musia vrátiť ľavicové a národné sily, to je jediná šanca pre Slovensko,“ píše Blaha vo svojom príspevku na sociálnej sieti Telegram.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha o Matovičovi a Sulíkovi: Rútime sa do krízy, oni sa ohadzujú pubertálnymi správami!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti